درگیری مربیان ویتنام و عربستان در پایان بازی

سرمربی ویتنام در پایان بازی به دلیل آنچه که توهین هروه رنارد به او و نیمکتش عنوان کرده بود، با سرمربی تیم ملی عربستان دست نداد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال عربستان نخستین بازی خود در مرحله انتخابی جام جهانی را با پیروزی ۳ بر یک به پایان رساند. اما این برتری سعودی ها مقابل حریفی به نام ویتنام آن هم در خانه، چندان هواداران تیم ملی این کشور را راضی نکرد. چرا که تا پیش از ۱۰ نفره شدن ویتنام، تیم مهمان با یک گل پیش بود ضمن اینکه ۲ گل از سه گل عربستانی ها از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.


اما در جریان این بازی، پارک هانگ سئو سرمربی کره ای تیم ملی ویتنام با همتای خود در تیم ملی عربستان وارد مجادله لفظی شد. او در پایان بازی گفت: من در پایان بازی عامدانه با رنارد دست ندادم چرا که او در طول جریان بازی به من و نیمکت ویتنام توهین کرد. رنارد در جریان بازی با پرخاشگری از نیمکت ما خواست تا به داوری اعتراض نکنیم.


سرمربی ویتنام در ادامه ضمن اشاره به بازی بعدی تیمش، با حالتی کنایه آمیز مدعی شد استرالیا نسبت به عربستان تیم قدرتمندتری است. او گفت: این بازی تمام شد و ما باید برای دیدار بعدی خودمان را آماده کنیم. ما باید در بازی بعدی مقابل استرالیا رویکردمان را تغییر دهیم به خصوص اینکه آنها نسبت به عربستان تیم قدرتمندتری هستند.


پس از این اظهارات پارک هانگ سئو، سرمربی عربستان نیز با بی اعتنایی نسبت به رفتار او، سعی در بی اهمیت نشان داد حرکت مربی ویتنام داشت. رنارد در کنفرانس خبری پس از بازی گفت: نیمکت ویتنام به هر تصمیم داور معترض بود و من خواستار آرامش و سکوت شدم. عصبانیت مربی ویتنام از من، برایم مهم نیست!


تیم ملی عربستان در دومین بازی خود از مرحله مقدماتی جام جهانی، باید راهی مسقط شده تا به مصاف تیم ملی عمان و برانکو ایوانکوویچ برود. تیمی که در بازی نخست دست به کار بزرگی زد و ژاپن را در خانه اش شکست داد.

تگ ها


تیم ملی ویتنام عربستان سعودی