درگیری هواداران در آزادی

استقلال و تراکتورسازی بر خلاف رسم چند سال گذشته این بار دیداری میان تیم های رده پایین جدول است ......

استقلال و تراکتورسازی بر خلاف رسم چند سال گذشته این بار دیداری میان تیم های رده پایین جدول است.

 

به گزارش  مدال به نقل از  "ورزش سه"، جدال میان استقلال و تراکتورسازی همیشه جذاب است. نبردی که همواره در سالیان گذشته در هفته های پایانی لیگ برگزار می شد در لیگ هفدهم در هفته سوم انجام می شود. منصوریان و گل محمدی شروع دور از انتظاری در لیگ داشتند و این دو تیم تا به امروز در کسب سه امتیاز ناکام بودند تا این جدال این بار رنگ و بوی دیگری داشته باشد.


با حاشیه های زنده این بازی از ورزشگاه آزادی با "ورزش سه" همراه باشید:

 

*با توجه به کمبود باجه ها، صف طولانی در بیرون از ورزشگاه برای هواداران ایجاد شده است.
*هواداران تراکتورسازی پیش از شروع بازی با شعارهای خود نسبت به اتفاقات رخ داده در برنامه 90 و مجری این برنامه واکنش نشان دادند.
*در فاصله 75 دقیقه تا شروع بازی نزدیک به 15 هزار هوادار در ورزشگاه حضور دارد که سهم استقلالی ها 10 هزار هوادار و سهم هواداران تراکتورسازی 5 هزار نفر است.
*کادرفنی دو تیم پیش از شروع مسابقه برای فراهم کردن آیتم های تمرینی در زمین ورزشگاه حاضر شدند.
*هواداران استقلال پیش از شروع بازی با شعارهای خود از علیرضا منصوریان سرمربی استقلال حمایت کردند.
*هواداران هر دو تیم پیش از شروع مسابقه به شعار دادن علیه یکدیگر پرداختند. بعد از دقایقی تعدادی از هواداران دو تیم تلاش کردند برای درگیری فیزیکی به سمت یکدیگر بروند اما ماموران نیروی انتظامی مانع از انجام درگیری شدند و تلاش می کنند تا هواداران دو تیم را از یکدیگر دور نگه دارند.

*درگیری هواداران دو تیم در طبقه اول ورزشگاه آزادی به دلیل نزدیک بودن سکوها با پرتاب اشیا به سمت یکدیگر همراه شد تا حاشیه های این بازی پیش از شروع مسابقه آغاز شود. بعد از این اتفاق ماموران نیروی انتظامی هواداران تراکتورسازی را که جایگاه خود را ترک کرده بودند، از نزدیکی سکوی هواداران استقلال دور کردند تا موقتا این درگیری پایان یابد

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال