Banner

درگیری چند تماشاگر مرد در فوتسال بانوان و تکذیب فدراسیون

با وجود اینکه مسئولان تیم فوتسال بانوان دریژنو فرخشهر مدعی شده‌اند چند آقا در جریان دیدار با شهروند ساری به بازیکنان آنها فحاشی کرده‌اند و درگیری هم ایجاد شده، اما مسئول کمیته مسابقات اعلام کرد هیچ گزارشی در این خصوص نرسیده است....

به گزارش مدال،هفته چهارم لیگ برتر فوتسال بانوان در حالی روز جمعه برگزار شد که شهروند ساری با نتیجه 5 بر 3 دریژنو را شکست داد.

لیلا بریانیان سرپرست تیم دریژنو در این باره گفت: زمانی که بازیکن تیم ساری در نظر داشت کرنر بزند بازیکنان تیم ما از روی نیمکت بازیکنان داخل زمین را تشویق می‌کردند اما در همین زمان بود که یک آقا از تیم حریف که نمی‌دانیم چه کاره بود به بازیکن ما فحاشی کرد.

وی افزود: یک نماینده از اداره کل ورزش ما در سفر بود که وقتی فهمید مسابقه است و آقایان نیز می‌توانند این بازی را تماشا کنند به سالن آمده که بعد از فحاشی صورت گرفته با آنها درگیر شد. در واقع یک آقا از سمت ما با چند آقا از تیم حریف بودند که درگیری لفظی پیدا کردند.

سرپرست دریژنو درباره اینکه پلیس چه زمانی به ماجرا ورود کرد، اظهار داشت: بعد از یک ربع درگیری بالاخره پلیس ورود کرد و ماجرا تمام شد. البته این ماجرا فقط در بیرون زمین بود و به داخل زمین کشیده نشد. تماشاگر آقا در سالن مسابقه بسیار زیاد بود که تعدادی از آنها پشت دروازه ما بودند در حالی که نباید هیچ تماشاگری پشت دروازه باشد.

بریانیان در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه آیا ناظری از فدراسیون حضور داشت و عکس‌العمل او به اتفاقات چه بود، خاطرنشان کرد: او از مدیران عامل هر دو باشگاه خواست خودشان این ماجرا را مدیریت کنند.

بیشتربخوانید:

سایپا صدرنشین هفته سوم فوتسال بانوان شد

 

تگ ها


فوتسال بانوان لیگ فوتسال بانوان فوتبال