دریافتی لیپی در چین 23+5میلیون دلار/ کلینزمن به ایران بله می‌گوید؟!

آیا فدراسیون فوتبال ایران می تواند در رقابت با چین کلینزمن را جذب کند؟...

آیا فدراسیون فوتبال ایران می تواند در رقابت با چین کلینزمن را جذب کند؟

یورگن کلینزمن همزمان با ایران از چین هم پیشنهاد دارد. چین با لیپی قراردادی بسته بود که رسانه ها ارزش آن را سالی  23 میلیون دلار  عنوان کرده بودند با آپشن های سالیانه پنج میلیون دلاری.

به گزارش خبرنگار مدال، فارغ از اینکه کلینزمن و فرزندانش اقامت آمریکا داشته و تحریم های مالی هم  برایش دردسر زیادی درست می کند و بدون در نظر گرفتن اینکه او  فوق العاده نظم گرا، معتقد به برخورداری تیمش از ساختار قوی است و در فلسفه مربیگری اش برنامه ریزی بلندمدت و کوتاه مدت حرف اول را می زند و این فلسفه  با حقایق موجود فوتبال ایران در تضاد است آیا می توان انتظار داشت که ایران توان رقابت با پرداختی چین را داشته باشد؟ اصلا تصور کنیم کلینزمن پیشنهادی حدود  نیمی از دریافتی لیپی را داشته باشد.  آیا هنوز هم عنوان می شود که ایران با کلینزمن به توافق رسیده است. این کجا و آن کجا ؟

کلینزمن احتمال سرمربیگری تیم ملی چین را رد نکرده و گفته :من اغلب با خودم می‌گفتم که به سرمربیگری تیم ملی فوتبال آلمان و حتی سرمربیگری تیم ملی آمریکا و بایرن مونیخ فکر نمی‌کنم، اما بعداً هدایت این تیم‌ها را برعهده گرفتم، بنابراین هیچ احتمالی را نمی‌شود رد کرد.