دریافت مصوبه اعزام تیم بانوان به مسابقات برون مرزی

فدراسیون فوتبال با اعلام رضایت از ایجاد فضای رشد در بخش فوتبال بانوان، از دریافت مصوبه برای اعزام تیم‌های مختلف در مسابقات برون مرزی خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، منصور قنبرزاده دبیرکل فدراسیون درباره اقدامات صورت گرفته برای اجرایی شدن این برنامه اینطور توضیح داد: در همین شروع به کار فدراسیون با مدیریت جدید اتفاقات بسیار مهمی با پیگیری جدی ریاست فدراسیون و همکاری دوستان رخ داد. تیم ملی فوتبال بانوان در رده سنی بزرگسال و زیر بیست سال بعد از دو سال تعطیلی دوباره تشکیل شد. سعی کردیم امکانات و شرایط خوبی برای برگزاری اردو فراهم کنیم و این دلگرمی به اعضای تیم ملی داده شود که مورد حمایت ویژه مدیریت فدراسیون خواهند بود. خوشحال هستم که این اطلاع را هم بدهم که شورای برون مرزی با اعزام بین‌المللی تیم‌های بانوان و حضور تیم ملی بزرگسال در بلاروس و تیم ملی زیر بیست سال در تورنمنت تاجیسکتان موافقت کرد و مصوبه گرفتیم. 

وی در ادامه گفت: خوشحال هستیم که در همین دوره کوتاه شروع به کار فدراسیون برنامه‌های فوتبال بانوان با جدیت آغاز شده و ما در یک ماه آینده چیزی حدود ۵۵ نفر از فوتبالیست‌های ملی را به همراه اعضای کادر فنی تدارکاتی به بلاروس و تاجیکستان اعزام می‌کنیم. با توجه به شرایط مالی سخت فوتبال کشور و مشکلاتی که با آن رو به رو هستیم، این میزان توجه برداشتن گام‌های بزرگ برای فوتبال بانوان جای تشکر و قدردانی از ریاست فدراسیون دارد.

قنبرزاده درباره واکسینه شدن اعضای تیم ملی فوتبال زنان هم گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی ریاست فدراسیون و مساعدت وزارت محترم بهداشت، تصمیم قطعی برای واکسینه شدن تیم‌های ملی فوتبال زنان انجام شد و آنها نیز قبل از اعزام مثل تیم ملی فوتبال آقایان واکسینه می‌شوند.

تگ ها


فوتبال بانوان فدراسیون فوتبال