دریافت چهار گل از بارسلونا نگران‌کننده است

استفان ساویچ، مدافع باتجربه اتلتیکومادرید بعد از باخت برابر بارسلونا، شرایط این تیم را نگران کننده توصیف کرد....

به گزارش "ورزش سه"، اتلتیکومادرید که در سال های اخیر در لالیگا برابر بارسلونا بازنده مطلق بوده، امشب نیز در استادیوم نوکمپ حرف چندانی مقابل این تیم برای گفتن نداشت و با نتیجه ۲-۴ شکست خورد. استفان ساویچ در پایان این دیدار مدعی شد اگر اتلتیکومادرید به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان برای فصل آینده است، باید این روند را تغییر داده و بیشتر تلاش کند.

استفان ساویچ گفت: "دریافت چهار گل در دیدار مقابل بارسلونا و البته رقم خوردن این تعداد اشتباهات در خط دفاعی حس خیلی بدی به من می دهد. البته بازی های زیادی تا پایان این فصل رقابت های لالیگا باقی مانده و بازیکنان اتلتیکومادرید تا آخرین دیدار مبارزه خواهند کرد. البته دریافت این تعداد گل در بازی امروز نگران کننده است، اما حالا دیگر نمی توانیم چیزی را تغییر دهیم و تنها باید در آینده تلاش خود را بیشتر کنیم.

اگر می خواهیم در پایان فصل موفق به کسب سهمیه شده و سال آینده در رقابت های لیگ قهرمانان حاضر باشیم، باید این روند را تغییر دهیم. ما باید به پیاده کرده سبک بازی خود اصرار داشته و به تلاش بیشتر ادامه دهیم. ما هرگز دست خود را به علامت تسلیم پایین نمی آوریم."

تگ ها


اتلتیکو مادرید بارسلونا