در آستانه یک اتفاق مهم در ترکیب پرسپولیس

به گزارش مدال به نقل از بانک ورزش؛مدتهاست که علیرضا بیرانوند با نمایش های متزلزل و غیرقابل دفاعش به پاشنه آشیل پرسپولیس تبدیل شده ......

به گزارش مدال به نقل از بانک ورزش؛ مدتهاست که علیرضا بیرانوند با نمایش های متزلزل و غیرقابل دفاعش به پاشنه آشیل پرسپولیس تبدیل شده. شاید بهمن ماه گذشته و در جریان داربی برگشت بود که چهره مستحکم بیرانوند در هم شکست و خیلی ها فهمیدند اگر توپ خطرناک به سمت او بیاید، احتمال فروپاشی دروازه وجود خواهد داشت. با این وجود این اواخر وضع بدتر شده؛ به طوری که گلر شماره یک تیم ملی در دو بازی پیاپی برای سپاهان و الهلال انواع و اقسام گل های جورواجور را دریافت کرد. در حال حاضر مشخص نیست کی روش برای دو بازی دوستانه با توگو و روسیه چه نقشه ای کشیده و آیا همچنان قصد دارد به بیرانوند اعتماد کند یا نه؛ اما حداقل در مورد پرسپولیس فعلا یک بهانه مناسب پیدا شده تا برانکو بیرانوند را روی نیمکت ذخیره ها بنشاند.
موضوع این است که تیم ملی کشورمان روز 18مهر طی دیداری دوستانه در روسیه به مصاف میزبان جام جهانی خواهد رفت. پس از آن پرسپولیس باید 20مهر یعنی فقط دو روز بعد در اهواز مقابل استقلال خوزستان به میدان برود. به این ترتیب بسیار بعید است که هیچکدام از چهار ملی پوش قرمزها در این دیدار حاضر باشند. طارمی که محروم است و داستانش فرق دارد، جلال حسینی را هم که رسما برانکو اعلام کرد در این بازی نمی خواهد. این وسط فقط وحید امیری و بیرانوند باقی می مانند. وضعیت وحید نه در تیم ملی و نه در پرسپولیس مشخص نیست، اما در مورد بیرانوند به طور قطع می توان گفت بازی اهواز را از دست خواهد داد. فاصله کوتاه بازی تیم ملی تا مسابقه پرسپولیس، بهترین بهانه را دست برانکو می دهد تا بدون دلخوری و سوءتفاهم و با کمترین هزینه ممکن، بار دیگر دروازه بان دومش را محک بزند. البته یک بار در مورد مشابه برانکو 48ساعت بعد از بازی با سوریه از بیرانوند در ترکیب اصلی مسابقه با گسترش فولاد استفاده کرد، اما آن بازی ملی در ایران برگزار می شد و مسابقه آتی با روسیه در زمین حریف خواهد بود. به این ترتیب اساسا مشخص نیست ملی پوشان پرسپولیس موقع برگزاری این بازی به اهواز رسیده باشند.
به این ترتیب رادوشوویچ در موقعیتی منحصربه فرد قرار گرفته؛ جایی که اگر بتواند توانایی هایش را در خوزستان ثابت کند، تردیدها را در مورد گلر شماره یک تیم افزایش خواهد داد. ناگفته نماند بازی با استقلال خوزستان پارسال هم برای بیرانوند بدیمن بود و باعث شد او بعد از شکستگی دستش تا مدتها نیمکت نشین شود.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال