Banner

در استقلال ستاره نداریم/علی شوری: این تیم فعلا در حد قهرمانی نیست

پیشکسوت استقلال معتقد است این تیم با میانگین سنی که دارد و با توجه به این که ستاره ای در میدان ندارد، نمی تواند به این زودی ها گزینه قهرمانی باشد....

شرایط استقلال مساعد نیست
به گزارش خبرنگار مدال، علی شوری، پیشکسوت استقلال در گفت و گوی اختصاصی با مدال درباره شرایط این روزهای استقلال گفت: کسب یک امتیاز از دو بازی خود نشان دهنده این است که شرایط استقلال چندان مساعد نیست. نقل و انتقالات و  جابجایی ها در این مدت بسیار زیاد بوده است، از تغییر مدیریت حدود یک سال پیش گرفته تا تغییر سرمربی و معاونان و سرپرست و بازیکنان بیشماری که آمده اند و رفته اند همه این ها می تواند در نتیجه گیری تیم تاثیر گذار باشد. این دو بازی زنگ هشداری است که باید به آن توجه شود و نشان می دهد که تیم ما هنوز آن تیمی که باید نیست.

استقلال با این همه تغییر به زمان نیاز دارد
شوری در ادامه با تاکید بر این موضوع که استقلال به زمان نیاز دارد اظهار داشت: تغییر کادرفنی و ورود افکار جدید به تیم در کنار 15، 16 بازیکنی که این فصل تغییر کرده اند همه این ها نیاز به زمان را تایید می کند. استقلال با این همه تغییر برای رسیدن به هماهنگی نیاز به زمان دارد. به نظر من این موضوع هم در یک هفته و دو هفته و حتی یک فصل خلاصه نمی شود. شک نکنید این تیم، تیم جوان و خوبی است اما برای گرفتن نتیجه به 2، 3 سال زمان نیاز دارد و این موضوع نگران کننده است اما چاره ای هم نیست.

باید از تیم حمایت کنیم
وی ادامه داد: مربی ایتالیایی باید در این تیم بماند و هواداران و پیشکسوتان باید از تیم حمایت کنند تا استقلال بتواند به اهدافش برسد.

این تیم در حد قهرمانی نیست
پیشکسوت استقلال درباره فقدان بازیکن بزرگ و ستاره در استقلال گفت: این تیم به نظر من در حد قهرمانی نیست. روزگاری بود که برای تماشای بازی های استقلال به استادیوم می رفتیم و مطمئن بودیم رضا عنایتی گل می زند، آرش برهانی، فرهاد مجیدی، سیاوش اکبرپور، همگی بازیکنانی بودند که از گل زدنشان در بازی ها مطمئن بودیم. اما الان چه کسی باید برای استقلال گلزنی کند؟! آیا باید امیدوار باشیم که بازیکنی با سن و سال و تجربه مهدی قائدی تیم را دربیاورد؟! ما الان در تیم مان ستاره نداریم به خصوص در خط میانی و خط حمله بازیکن با تجربه ای نداریم که بتواند نتیجه را تغییر دهد. متاسفانه شرایط  استقلال این گونه است. تیم های مدعی قهرمانی را در لیگ نگاه کنید؛ همگی از بهترین دروازه بان ها، بهترین مهاجمان و بهترین خط دفاعی سود می برند.
علی شوری تصریح کرد: این تیم برای رسیدن به قهرمانی دو، سه سال زمان نیاز دارد و مطمئن باشید این صبر و تحمل در فوتبال ایران وجود ندارد.

قرار بود فتحی با پیشکسوتان تعامل بیشتری داشته باشد
وی درباره احتمال تغییر مدیریت استقلال در این مقطع نیز گفت: تغییر مدیریت به نظر من چندان در این مقطع به نفع استقلال نیست. اگر چه امیرحسین فتحی هم چندان همکاری درستی نمی کند. پیش از حضور فتحی در راس باشگاه استقلال همراه با بسیاری از پیشکسوتان در جلسه ای با ایشان شرکت داشتیم و قرار بر این شد که برای موفقیت استقلال از این تیم و مدیریت جدید حمایت کنیم. تصور میشد که فتحی در امور مربوطه با پیشکسوتان استقلال همکاری و تعامل بیشتری داشته باشد و از نقطه نظرات با تجربه ها استفاده کند که در عمل دیدیم چنین اتفاقی نیافتاد. شوری در پایان تاکید کرد: مطمئنن اگر مدیریت باشگاه به پیشکسوتان و تجربیات آن ها بیشتر بها می داد الان استقلال شرایط بهتری داشت.

بیشتر بخوانید:

بختیاری زاده: گواردیولا هم بیاید انتقاد می کنیم!

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال علی شوری قهرمانی استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال