در انتظار بمب خبری در مورد کریستیانو رونالدو

الچرینگیتو مدعی شد که در ساعات آینده اخبار مهمی را درباره کریستیانو رونالدو مخابره خواهند کرد....

به گزارش "ورزش سه"، با وجود اینکه کریستیانو رونالدو اخیراً به تمرینات یوونتوس بازگشت اما این موضوع نیز باعث نشده که شایعات درباره آینده فوق ستاره پرتغالی کاهش پیدا کند و هنوز ماندگار شدن او در بیانکونری قطعی نشده است. این در حالی است که البته سران یوونتوس چندین بار تاکید کرده اند که رونالدو در این تیم می ماند و ماسیمیلیانو آلگری نیز اخیراً اعلام کرد که برای فصل جدید روی این فوق ستاره پرتغالی حساب باز می‌کند‌.

اما همانطور که پیش از این نیز در گزارش آمده بود ممکن است که آینده کریستیانو رونالدو به تصمیم کیلیان امباپه بستگی داشته باشد. در واقع گفته می‌شود که در صورت جدایی ستاره فرانسوی از PSG این باشگاه به دنبال جذب رونالدو خواهد رفت تا جای خالی امباپه را با او پر کند.

در همین ارتباط دقایقی پیش برنامه تلویزیونی الچرینگیتو مدعی شد که آن ها تا ساعت آینده خبر مهمی را در مورد کریستیانو رونالدو مخابره خواهند کرد. این منبع اسپانیایی پیش از این چندین بار اخبار معتبر نقل و انتقالاتی را منتشر کرده بود و حالا باید منتظر ماند و دید که آن ها امشب چه چیزی در مورد رونالدو خواهند گفت؛ آیا بحث انتقال این بازیکن به پاری سن ژرمن مطرح خواهد شد یا خبری دیگر در راه است، فقط باید منتظر ماند و دید.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ کریستیانو رونالدو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال