در انتظار دعوای کریمی و کی‌روش باشیم؟

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت- با حضور علی کریمی روی نیمکت نفت، احتمال ایجاد مشکلات و اختلافات بیشتر بین سرمربی تیم ملی و مربیان باشگاه های لیگ برتری افزایش خواهد یافت ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت - با حضور علی کریمی روی نیمکت نفت، احتمال ایجاد مشکلات و اختلافات بیشتر بین سرمربی تیم ملی و مربیان باشگاه های لیگ برتری افزایش خواهد یافت. در حال حاضر برانکو ایوانکوویچ، امیر قلعه نویی، زلاتکو کرانچار و تا حدودی مجید جلالی مربیانی هستند که روابط شان با کارلوس کی روش تیره است و حالا باید نام علی کریمی را هم این لیست اضافه کنیم.

کریمی قبل از اعزام تیم ملی به استرالیا برای جام ملت ها اردوی تیم ملی را ترک کرد و پس از آن بارها علیه کی روش مصاحبه کرد و در شبکه های اجتماعی هم علیه او چیزهای زیادی نوشت و القاب عجیبی هم به سرمربی پرتغالی تیم ملی داد. او در حالی که فصل گذشته در هیچ تیم لیگ برتری سمتی نداشت، در حمایت از پرسپولیس و برانکو بارها به برنامه های تیم ملی و تعطیلات چندباره لیگ برتر اعتراض کرد. حالا که خودش هم در لیگ برتر تیم دارد باید منتظر واکنش های تندتر و اعتراضات بیشتری از سوی او به کی روش و فدراسیون فوتبال باشیم. به خصوص که تیم او و برانکو در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند و برنامه تیم های این دو مربی بیشتر از سایر مربیان و تیم ها با برنامه های تیم ملی تداخل خواهد داشت.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال