در انتظار شوک یحیی؛ بازگشت کمال به ترکیب؟

بعد از ناکامی دوباره در فینال، اکنون یحیی گل محمدی تیمش را بار دیگر وارد لیگ برتر خواهد کرد و باید دید مدافع عنوان قهرمانی به چه شکل ریکاوری روحی شده است....

به گزارش "ورزش سه"، دومین حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز برای پرسپولیس نتیجه ای در پی نداشت و آنها با شکست برابر اولسان هیوندای کره جنوبی به کار خود پایان دادند.

اکنون پرسپولیس با برنامه‌ای فشرده که ماحصل چهار بازی معوقه برابر نساجی، ذوب آهن، سپاهان و استقلال است، کار خود را دوباره در لیگ بیستم از سر خواهد گرفت و امیدوار است با دستیابی به نتایج مطلوب در مسیر چهار قهرمانی اخیر خود در لیگ ایران پیش برود. کاری که البته اینبار سخت‌تر به نظر می‌رسد و نیازمند این است تا ریکاوری روحی روانی مناسبی بعد از ناکامی در فینال لیگ قهرمانان طی روزهای اخیر صورت گرفته باشد.

اتفاقی که به نظر می‌رسد از سوی یحیی با انجام تغییراتی در ترکیب اصلی در وهله اول صورت گیرد. یکی از بازیکنانی که به نظر می رسد در بازگشت به لیگ برتر شانس حضور در ترکیب را به دست بیاورد کمال کامیابی نیاست. هافبک دفاعی باتجربه و جنگنده سرخ‌ها که تا پیش از نیمکت نشینی طی دیدارهای اخیر توانسته بود بار دیگر در نقش هافبکی کلیدی و تاثیرگذار در جمع سرخپوشان ظاهر شود. با این حال یحیی گل محمدی از جدال با شهرخودرو و در ادامه بازی با اولسان در فینال لیگ قهرمانان تصمیم به نیمکت نشین کردن وی گرفت.

باید دید در شوک برای بازگشت به لیگ برتر و فراموشی اتفاقات رقم خورده در فینال لیگ قهرمانان آسیا برای از دست رفتن جام، یحیی به کمال کامیابی نیا فرصتی برای حضور در ترکیب اصلی تیم را خواهد داد یا شماره ۱۱ این تیم همچنان شاهد نمایش نوراللهی و سرلک در ترکیب اصلی خواهد بود.

تگ ها


کمال الدین کامیابی نیا پرسپولیس تهران