در انتظار چند تغییر در ترکیب طلایی پوشان!

امیرقلعه نویی پس از دو تساوی و یک شکست، مقابل نفت آبادان و در ورزشگاه خانگی تنها به سه امتیاز رضایت خواهد داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، از دست دادن ۷ امتیاز در سه بازی گذشته شرایط را در اردوی سپاهان طی روزهای گذشته سخت و پرحاشیه کرده است و انتظار می رود شاهد چند تغییر در ترکیب این تیم باشیم.


در خط دروازه امکان تغییر به صفر میل می کند و پیام نیازمند مانند تمام بازی های سپاهان در لیگ هجدهم و نوزدهم وظیفه حراست از خط دروازه را برعهده خواهد داشت.


در قلب خط دفاعی اما شاید شاهد تغییری باشیم و محمد طیبی که نمایش خوبی در دو بازی اخیر نداشته جای خود را به شایان مصلح بدهد تا او در کنار مهدی زاده تشکیل دهنده زوج قلب خط دفاع تیم باشد.


در پست دفاع چپ و راست هم احتمالا شاهد دو تغییر خواهیم بود؛ به این صورت که محمد ایران پوریان جایگزین مرتضی منصوری شود و در پست دفاع چپ نیز مهدی ترکمان جانشین سعید آقایی شود.


در بخش میانی هم احتمالا امید نورافکن برای اولین مرتبه پس از پشت سر گذاشتن بیماری کرونا به ترکیب اصلی خواهد رسید تا در کنار مهدی کیانی و سروش رفیعی سه بازیکن خط میانی تیم باشند.


اما مهم ترین پستی که ابهامات زیادی در رابطه با آن وجود دارد، انتخاب امیرقلعه نویی برای پست مهاجم هدف است؛ جایی که در چهار بازی گذشته از سجاد شهباززاده استفاده شده است ولی شاید اگر شرایط استنلی کی روش مساعد باشد، سرمربی سپاهان سرانجام این بازیکن را از ابتدا وارد زمین کند تا در کنار محمدرضا حسینی و محمد محبی که دو وینگر چپ و راست تیم هستند، ترکیب سه نفره خط هجومی را تشکیل دهد.


ترکیب احتمالی سپاهان: 


پیام نیازمند- مهدی ترکمان، محمد مهدی مهدی زاده، محمد طیبی، محمد ایران پوریان، امید نورافکن، مهدی کیانی، سروش رفیعی، محمد محبی، محمدرضا حسینی و سجاد شهباززاده.

بیشتر بخوانید:
پرسپولیس در انتظار موافقت سازمان لیگ با جشن قهرمانی

پیروزی زنیت مقابل روستوف با گل سردار/ آزمون آقای گل شد
محمدرضایی: اتفاقات بالای جدول به کام استقلال شد

 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران سپاهان صنعت نفت آبادان سپاهان سپاهان-صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال