در انتظار یک جابجایی بزرگ در فوتبال عربستان

ممکن است یک جابجایی بزرگ بین دو تیم همشهری النصر و الاهلی رخ دهد....

به گزارش "ورزش سه"، رسانه های مطبوعاتی عربستان خبر از یک انتقال عجیب و شگفت انگیز بین دو باشگاه رقیب و همشهری النصر و الاهلی در بازار نقل و انتقالات تابستانی می دهند.


النصر که امید زیادی داشت بتواند به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کند، خودش را برای آغاز فصل جدید لیگ حرفه ای شاهزاده محمد بن سلمان آماده می کند و این روزها تمریناتش را زیر نظر مربی پرتغالی خود، روی ویتوریا از سر گرفته است.


النصر قصد دارد برای فصل بعد دست به تغییرات بزرگی بزند و در این زمینه به همکاری خود با جولیانو پایان داد و این هافبک برزیلی که در ۷۷ دیدار برای النصر موفق به زدن ۳۱ گل و ۱۸ پاس گل شده بود، راهی لیگ ترکیه شد و فصل جدید را در تیم باشاک شهیر بازی خواهد کرد.


مدیران النصر همچنین قصد دارند به قرارداد بازیکن عربستانی خود یحیی الشهری پایان دهند و درصدد یک معاوضه بزرگ با تیم الاهلی، دیگر نماینده پایتخت عربستان یعنی شهر ریاض هستند.


گزارش های رسانه ای حاکی از آن است که النصر قصد دارد تا پتروس برزیلی را با سنگربان باتجربه الاهلی معاوضه کند. پتروس که در پست هافبک دفاعی بازی می کند، ۶۲ بار با پیراهن النصر به میدان رفت و ۷ بار موفق به گلزنی شد و ۵ پاس گل نیز داد.


پس از اینکه دی سوزای برزیلی به دلیل عدم دریافت حقوق ماهیانه اش قراردادش را با تیم الاهلی فسخ کرد و راهی بشیکتاش شد، مدیران این تیم در پی جذب یک هافبک هستند و ممکن است با پیشنهاد باشگاه النصر موافق کنند.


ظاهرا مدیران النصر به سران الاهلی پیشنهاد داده اند که حاضرند در ازای انتقال پتروس برزیلی به این تیم، محمد العویس سنگربان ۲۹ ساله و باتجربه الاهلی را به خدمت بگیرند. العویس که ۳ سال پیش از تیم الشباب عربستان به الاهلی پیوست، در ۱۲۱ دیداری که برای این تیم به میدان رفته است، ۳۹ بار موفق به ثبت کلین شیت شده است و در صورتی که این جابجایی بین دو باشگاه صورت بگیرد، یک انتقال بزرگ در فوتبال عربستان بین دو تیم رقیب و همشهری شهر ریاض انجام خواهد شد.


از آنجایی که مدیران النصر در نقل و انتقالات تابستانی موفق شدند کیم جیم سو مدافع چپ تیم ملی کره جنوبی را به خدمت بگیرند، به پیشنهاد روی ویتوریا سرمربی خود درصدد فسخ قرارداد برد جونز سنگربان استرالیایی خود هستند تا مسئولین النصر بتوانند نام کیم جیم سو را به عنوان سهمیه آسیایی النصر وارد فهرست بازیکنان این تیم کنند.

تگ ها


الاهلی النصر عربستان عربستان سعودی