در انتظار یک سورپرایز از پرسپولیس

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛در بازی پرسپولیس مقابل تراکتورسازی تبریز برانکو از ترکیبی استفاده کرده بود که شاید کمتر هواداری فکرش را می کرد ......

به گزارش مدال به نقل از  خبرگزاری خبرآنلاین؛در بازی پرسپولیس مقابل تراکتورسازی تبریز برانکو از ترکیبی استفاده کرده بود که شاید کمتر هواداری فکرش را می کرد.اینکه ربیع خواه جای کمال کامیابی نیا را در ترکیب اصلی بگیرد یا سیامک نعمتی نیمکت نشین محض باشد علامت تعجب بزرگی را بالای سر خیلی از هواداران به وجود آورد.

با این حال و برای بازی با نفت تهران این احتمال وجود دارد که برانکو دست به تغییراتی بزند که انتظارش می رود.تغییر نخست پرسپولیس نسبت به دو بازی قبلی بازگشت کمال الدین کامیابی نیا به ترکیب اصلی خواهد بود. کامیابی نیا در دیدار برابر تراکتور سازی به عنوان یار جایگزین وارد زمین شد و توانست گل دوم و پیروزی سرخ پوشان را به ثمر رساند. با توجه به وضعیت بدنی خوب این بازیکن و آسیب دیدگی جزئی محسن ربیع خواه به احتمال خیلی زیاد کامیابی نیا به ترکیب اصلی برمی گردد.تغییر دیگر سرخ پوشان در دیدار برابر نفت به احتمال خیلی زیاد قرار گرفتن سیامک نعمتی برای نخستین بار در ترکیب اصلی خواهد بود. با توجه به آسیب دیدگی جزئی که احمدزاده دارد چه بسا برانکو ریسک نکند و با توجه به در اختیار داشتن سیامک نعمتی از این بازیکن در ترکیب اصلی تیمش رونمایی کند.تغییر  احتمالی دیگر ترکیب پرسپولیس بازگشت سید جلال خواهد بود. خط دفاعی پرسپولیس در دیدار برابر تراکتور سازی که سید جلال را در اختیار نداشت بسیار اذیت شد و بار دیگر برای برانکو ثابت شد که کاپیتان تیمش با وجود سن و سال بالایی که دارد چقدر بازیکن تاثیر گذار و کلیدی است.برانکو در دیدار دوستانه اخیر پرسپولیس از سید جلال به عنوان هافبک دفاعی استفاده کرد و باید دید که چه خوابی برای کاپیتان پرسپولیس دیده است.

آسیب دیدگی جزئی حسین ماهینی هم چه بسا باعث شود تا شایان مصلح در ترکیب اصلی سرخ پوشان به میدان رود. در خط حمله هم احتمال تغییر وجود دارد و چه بسا برانکو تصمیم بگیرد که طارمی ناآماده را نیمکت نشین کند و علی علیپور را به عنوان زوج منشا در ترکیب اصلی به میدان بفرستد.با توجه به نیمکت بسیار خوبی که پرسپولیس دارد برانکو به راحتی می تواند آرایش تیمش را به هم زند و ترکیبی متفاوت به میدان بفرستد.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال