در انتظار یک معجزه؛ مسی و رونالدو لوا را می‌گیرند؟

روبرت لواندوفسکی را باید برنده کفش طلای ۲۰۲۱ فوتبال اروپا دانست مگر اینکه شاهد وقوع معجزه ای از سوی لئو مسی و کریستیانو رونالدو باشیم....

به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی دیشب ستاره اول بارسا برابر والنسیا بود. hبی اناری ها باید سه امتیاز را در مستایا کسب می کردند و با وجود اینکه ابتدا یک گل عقب افتادند؛ ولی به لطف دو گل لیونل مسی و تک گل آنتوان گریزمان توانستند پیروز بازی شوند. مسی یک پنالتی را از دست داد ولی روی ریباند توانست گل تساوی را بزند. او گل سوم بارسا را هم روی یک کاشته بسیار تماشایی به ثمر رساند تا تعداد گل هایش را به عدد ۲۸ برساند.

فاصله لیونل مسی با کریم بنزما  حالا هفت گل است و قطع به یقین فصل جاری هم ال پیچیچی لالیگا خواهد شد.

فوق ستاره آرژانتینی اما همچنان نیم نگاهی به کفش طلا دارد. او که پیش از این سابقه شش کفش طلای اروپا را دارد، برای رسیدن به هفتمی کار دشواری را خواهد داشت. 

بارسا تا پایان فصل ۴ بازی دیگر در لالیگا انجام خواهد داد و مسی قطعا این شانس را دارد تا بر تعداد گل هایش بیفزاید اما در صدر جدول کفش طلا روبرت لواندوفسکی با فاصله ای زیاد قرار دارد. ستاره لهستانی بایرن ۳۶ گل زده و ۷۲ امتیاز دارد. او سه بازی دیگر برای بایرن انجام خواهد داد و می تواند بر تعداد گل های خود اضافه کند.

لیونل مسی با ۲۸ گل و کسب ۵۶ امتیاز دوم است و کریستیانو رونالدو با دو گلی که دیروز به اودینزه زد، ۲۷ گله شد و با ۵۴ امتیاز در رتبه سوم قرار گرفت.

آندره سیلوا، ارلینگ هالند و کیلیان امباپه نیز با ۲۵ گل و ۵۰ امتیاز، در رده های بعدی قرار دارند.

لیونل مسی باید در ۴ بازی بعدی ۸ گل بزند و خوشبین باشد لواندوفسکی گلی در سه بازی بعدی خود نزند تا با او برابر شود. کریستیانو رونالدو نیز سه بازی دیگر تا پایان فصل پیش رو دارد و امیدهای او برای رسیدن به لواندوفسکی کمتر است. در حال حاضر به نظر لواندوفسکی را باید برنده کفش طلا دانست مگر معجزه ای رخ بدهد.

تگ ها


روبرت لواندوفسکی کریستیانو رونالدو لیونل مسی بایرن مونیخ یوونتوس بارسلونا