در اینتر؛ تکلیف کونته امروز مشخص می‌شود

گاتزتا دلو اسپورت می‌گوید آنتونیو کونته امروز جلسه‌ای تعیین کننده با استیون ژانگ رئیس اینترمیلان خواهد داشت و سرنوشت او در این جلسه تعیین خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت می‌گوید آنتونیو کونته سرمربی اینترمیلان امروز جلسه‌ای دو نفره با استیون ژانگ رئیس باشگاه برگزار خواهد کرد که برای آینده او در این باشگاه تاثیرگذار خواهد بود. این روزنامه می‌گوید خروجی این جلسه ممکن است جدایی کونته از اینتر باشد.

کونته در طول فصلی که گذشت با مدیریت این تیم تنش پیدا کرد و چندین بار به صورت علنی علیه مدیریت و هیات مدیره صحبت کرد. گاتزتا می‌گوید در جلسه امروز قطعاً آینده کونته در این تیم مشخص می‌شود و در صورتیکه تصمیم به جدایی گرفته شود مکس آلگری سرمربی یوونتوس محتمل‌ترین گزینه برای جانشینی او خواهد بود.

آینده کونته در میلان حتی پیش از شکست این تیم در فینال لیگ اروپا مقابل سویا در هاله ای از ابهام قرار داشت. کونته حتی پیش از این فینال و در پایان آخرین بازی فصل سری آ تندترین انتقادات را از مدیریت باشگاه به عمل آورد و به خبرنگاران گفت مدیریت اینتر در دوران اپیدمی کرونا به اندازه کافی از تیم محافظت نکرده و به وظایف خود در قبال تیم و بازیکنانش بی اعتنا بوده. صحبتهایی که خشم مدیریت باشگاه و به خصوص استیون ژانگ رئیس چینی اینتر را برانگیخته بود.

بیشتر بخوانید:

جلسه سرنوشت ساز در اینتر، پایان کار کونته؟

کلاهبرداری ۳۰ میلیون یورویی از آنتونیو کونته!

 

 

تگ ها


اینتر میلان فوتبال جهان آنتونیو کونته فوتبال