در بارسا خوشحالم؛ دیپای را چشم بسته پیدا می‌کنم

مراسم معارفه لوک دی یانگ امروز در نوکمپ برگزار شد و او پوشیدن پیراهن این تیم را یک افتخار بزرگ عنوان کرد....

به گزارش "ورزش سه"، در آخرین دقایق نقل و انتقالات تابستانی بود که بارسلونا آنتوان گریزمان را به اتلتیکو واگذار کرد و در عوض لوک دی یانگ را از سویا به خدمت گرفت. دی یانگ  درخواست مستقیم رونالد کومان بود و سرمربی هلندی اصرار به جذب وی داشت. این دو از تیم ملی هلند باهم سابقه کار داشتند.

دی یانگ که دو سال نه چندان خوب را در سویا داشت، حالا خوشبین است در بارسا ورق برگشته و او روزهای خوبش در پی اس وی آیندهوون را تکرار کند. دی یانگ ۳ روز پیش در تست های پزشکی بارسلونا حاضر شد و همه چیز نیز خوب پیش رفت:« باور نکردنی است. بازیکن بارسلونا بودن حسی فوق العاده خوب و باورنکردنی دارد و بی تاب شروع کارم در بارسا هستم.»

مراسم معارفه دی یانگ نیز امروز در نوکمپ برگزار شد و او پس از امضای قرارداد نمادین در کنار خوان لاپورتا(رئیس بارسا)، با به تن کردن پیراهن بارسا قدم در ورزشگاه نوکمپ گذاشت.

دی یانگ سپس در نشست خبری شرکت کرد و گفت:« بودن در بارسلونا یک افتخار است و انتظار یک فصل فوق العاده خوب را دارم. اولین روزهای حضورم که همه چیز عالی پیش رفته و از من به خوبی استقبال کردند. بارسلونا فراتر از یک باشگاه است و این را به عینه حس کرده ام. با رونالد کومان و ایده هایش به خوبی شنا هستم و خیلی خوشحالم که عضوی از بارسلونا شده ام. اینجا همه صمیمی و خوب به نظر می رسند و معتقدم مهاجم ایده آلی برای کومان و بارسلونا خواهم بود.»

ممفیس دیپای:« با ممفیس در پی اس وی هم تیمی بودم و کنار هم زوج خوبی ساخته بودیم. من و ممفیس، چشم بسته هم را در زمین پیدا می کنیم و درک فوتبالی بالایی داریم. امیدوارم در بارسلونا نیز زوج خوبی باشیم؛ ضمن اینکه فرانکی دی یونگ را هم به خوبی می شناسم.»

اولین بازی برای بارسا:« مصدومیت زانویم کاملا رفع شده و دو سه هفته اخیر را در تمرینات گروهی سویا و سپس بارسا بوده ام. از برنامه های سرمربی خبر ندارم ولی مشکلی برای حضورم در نمی بینم. اگر کومان صلاح بداند، بازی خواهم کرد.»

گلزنی:« از بازی کردن لذت می برم و البته از گلزنی. از جوانی همیشه بازی در رویدادهای مهم و برابر تیم های بزرگ انگیزه ام را بیشتر می کرد. دوست دارم با گلزنی با پاس گل به بارسلونا کمک کنم.»

تگ ها


لوک دیانگ بارسلونا