در ۲ بازی گذشته سختی‌هایی را سپری کردیم/ مشکلات تیم حل می‌شوند

اهواز- سرمربی تیم فوتبال استقلال ملاثانی گفت: در دو بازی گذشته سختی‌هایی را سپری کردیم و بازیکنان امروز با تمام وجودشان مقابل گل ریحان بازی کردند و توانستیم دومین برد خود را در لیگ کسب کنیم....

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم اشکش عصر امروز پس از پیروزی تیمش در هفته ششم رقابت‌های فوتبال دسته اول باشگاه‌های کشور با بیان اینکه هر دو تیم بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند، در جمع خبرنگاران افزود: سعی ما بر این بود که در هر شرایطی سه امتیاز بازی را به دست آوریم که این امر محقق شد و با توجه به برنامه‌هایی که داریم، ادامه مسیر را به بهترین شکل طی کرده تا بتوانیم به اهدافمان برسیم.

وی با اشاره به اینکه تیم ما کاملاً بومی و نماینده تمام مردم خوزستان است، گفت: تنها خوشحالی مردم ملاثانی همین تیم است؛ لذا تلاش می‌کنیم که با ارائه بازی‌های خوب، تماشاگرپسند دل آنها را همواره شاد کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ملاثانی با بیان اینکه قرار است در هفته آینده بخشی از مشکلات تیم توسط مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان برطرف شود، ادامه داد: همچنین نمایندگان اهواز در مجلس شورای اسلامی پیگیر وضعیت ورزشگاه ملاثانی بوده و امیدوارم این مشکل هرچه سریع‌تر حل شود تا بتوانیم بازی‌هایمان را در این منطقه برگزار کنیم.

میثم منیعی سرمربی تیم گل ریحان البرز پس از پایان بازی از گفت‌وگو با خبرنگاران خودداری کرد.

تیم استقلال ملاثانی در هفته ششم مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه‌های کشور با یک گل تیم گل ریحان البرز را شکست داد.

تگ ها


استقلال ملاثانی ورزش خوزستان لیگ دسته اول فوتبال