در باشگاه آلومینیوم پاسخگو کیست؟

در شرایطی که تیم فوتبال آلومینیوم در بلاتکلیفی به سر می‌برد، هیچ یک از اعضای هیئت مدیره و همینطور مدیرعامل تیم پاسخگو نیستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این روزها حواشی مربوط به تیم تازه صعود کرده آلومینیوم اراک به لیگ برتر فوتبال، به بحثی داغ در محافل رسانه ای و خبری کشور تبدیل شده و در این شرایط هیچ فردی از اعضای هیات مدیره و یا مدیرعامل باشگاه در این خصوص پاسخگوی افکار عمومی نیست.


در حالی که پس از شکست سه بر صفر نماینده اراک در هفته اول برابر نساجی، رسول خطیبی از هدایت این تیم کناره گیری کرد، حواشی مختلفی در فضای رسانه ای پیرامون این تیم شکل گرفته است و در این خصوص هیچ فردی از مدیریت باشگاه آلومینیوم پاسخگویی نداشته است.


ماجرای عجیب استفاده از پیراهن تیم ملی ایتالیا، عدم ثبت قرارداد اعضای کادرفنی و برخی بازیکنان و همچنین وضعیت نامشخص سرمربیگیری تیم آلومینیوم از جمله مسائلی است که هواداران و اصحاب رسانه انتظار دارند فردی از هیات مدیره و یا مدیرعامل باشگاه نسبت به شفاف سازی در این خصوص اقدام نمایند.


مطمئنا عدم تعامل و ارتباط با رسانه ها و نبود سخنگو در باشگاه، حواشی مختلفی برای این تیم تازه لیگ برتری شده به دنبال خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

هواداران آلومینیوم خواهان بازگشت رسول خطیبی

واکنش میثاقی به شباهت لباس آلومینیوم به ایتالیا

 

 

تگ ها


فوتبال ایران آلومینیوم اراک لیگ آزادگان فوتبال