در ترکیه اتفاق افتاد؛ دعوای مدیریتی در زمین چمن

درگیری بین کادر فنی و مدیران دو باشگاه ترابزون‌اسپور و آلانیا اسپور در لیگ برتر ترکیه که با حمله رئیس باشگاه ترابزون به زمین همراه بود بسیار خبرساز شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ترابزون‌اسپور تیمی که مجید حسینی فوتبالیست کشورمان را در ترکیب خود دارد دیشب در هفته بیست و هشتم سوپرلیگ ترکیه به خانه آلانیا اسپور رفته بود تا با این تیم دیدار کند. اما در جریان این بازی که با تساوی ۲-۲ به پایان رسید درگیری مدیریت دو تیم و یورش رئیس باشگاه ترابزون‌‌اسپور به زمین چمن در این کشور به شدت خبرساز شده است.

درحالیکه بازی به دقایق پایانی نزدیک می‌شد درگیری لفظی بین اعضای بالارتبه مدیریت دو باشگاه که در سکوهای ویژه ورزشگاه نشسته بودند آغاز شد و بلافاصله بعد از به صدا در آمدت سوت پایان در ورزشگاه خانگی آلانیا، تنش بین دو جایگاه ویژه مدیریت، به درگیری فیزیکی کشیده شد و صحنه‌هایی عجیب را در ورزشگاه بوجود آورد.

ترابزون‌اسپوری‌ها حریف‌شان آلانیا را متهم می‌کردند که بعد از به ثمر رساندن گل دوم و تساوی‌بخش این تیم در دقیقه ۹۰+۵ که تسوط آناستازیوس باکاستاس به ثمر رسید و دو امتیاز را از یاران مجید حسینی گرفت،  از بازیکنان و کادر فنی آلانیا گرفته تا اعضای کادر مدیریتی، شادی بیش از اندازه و تحریک‌آمیز انجام داده و خطاب به ترابزونی‌ها فحاشی کرده‌اند.

از این لحظه بود که احمد آقا‌اوغلو رئیس باشگاه ترابزون به بازیگر اصلی تنش‌ها تبدیل شد. آقا اوغلو که به درون زمین حمله کرده و آنقدر خشمگین بود که کسی نمی‌توانست کنترلش کند مدعی بود آلانیا بعد از گل تساوی به ترابزون فحاشی کرده است. خبرنگاران ترکیه‌ای نقل می‌کنند که آقا اوغلو خطاب به تیم حریف می‌گفته:" این چه جور مهمان‌نوازی است. حق ندارید با ما اینطور صحبت کنید".

دقایقی بعد از درگیری فیزیکی شدید نیروهای امنیتی استادیوم موفق شدند دو طرف را آرام کرده و مانع از وخامت بیشتر اوضاع شوند. سخت‌ترین کار برای این نیروهای امنیتی البته آرام کردن آقا اوغلو رئیس باشگاه ترابزون بود. جالب اینجا بود که کادر فنی دو تیم بعد از گذشت چند دقیقه سعی می‌کردند اعضای تیم مدیریتی دو طرف را آرام کرده و مانع از بیشتر شدن شدت درگیری‌ها بشوند.

از اتفاقات جالب دیگر این بازی که  نقش مهمی در نتیجه مساوی داشت اخراج مجید حسینی ستاره ایرانی ترابزون در دقیقه ۷۹ مسابقه بود. تا زمانی که سوت پایان به صدا درآید آلانایا به مدت ۱۴ دقیقه با حریف ۱۰ نفره بازی می‌کرد و سرانجام موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند.

بیشتر بخوانید:

غیبت احتمالی حسینی در ترکیب ترابزون

صعود ترابزون و مجید حسینی به فینال جام حذفی

 

 

تگ ها


ترکیه فوتبال جهان 1461 ترابزون فوتبال