Banner

در تصوراتم نمی گنجد بدون هازارد در یورو ۲۰۲۰ به میدان برویم

روبرتو مارتینز سرمربی اسپانیایی تیم ملی بلژیک به هواداران رئال وعده داد که ادن هازارد پیش از اتمام فصل به ترکیب تیم محبوب شان باز خواهد گشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ادن هازارد که به تازگی از بند مصدومیت مچ پا رها شده بود، بار دیگر از همین ناحیه مصدوم شد و باید مدتی دیگر به دور از میادین بماند.

قرار است هازارد این بار در دالاس آمریکا جراحی شود که در این صورت احتمالا فصل را از دست خواهد داد ولی روبرتو مارتینز معتقد است که ستاره بلژیکی پیش از پایان فصل به میادین باز می گردد.

سرمربی تیم ملی بلژیک به خبرنگاران گفت:« ادن پیش از اینکه برای ما در یورو ۲۰۲۰ بازی کند، برای رئال به میدان خواهد رفت. در حال حاضر نگرانی از بابت او نداریم. با او ملاقات کردم و مثل همیشه روحیه مثبتی داشت. اگر جراحی ادن خوب پیش برود، خیلی سریعتر از آنچه تصور می کنید، به میادین باز می گردد و می تواند برای رئال، پیش از اتمام فصل هم به میدان برود. به شخصه معتقدم ادن قبل از یورو ۲۰۲۰ به میادین باز می گردد و البته اصلا در تصوراتم نمی گنجد که بدون او در یورو ۲۰۲۰ به میدان برویم.»

بلژیک سه هفته دیگر دو بازی دوستانه با پرتغال و سوئیس در کشور قطر پیش رو دارد. هشت مورد مبتلا به ویروس کرونا در قطر شناسایی شده است و برگزاری این دو بازی در هاله ای از ابهام قرار دارد. مارتینز در این رابطه گفت:«فعلا خطری این بازی ها را تهدید نمی کند و ما شرایط را به دقت تحت نظر داریم.»

بیشتر بخوانید:

رسمی؛ دوری دو ماهه هازارد از میادین

خونسردی عجیب زیدان در قضیه هازارد

 

 

تگ ها


روبرتو مارتینس فوتبال جهان ادن هازارد رئال مادرید فوتبال