در تمام فاکتورهای والیبال بهتر بودیم/ بازی حساسیت زیادی داشت

سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان پس از پیروزی تیمش مقابل آذرباتری ارومیه گفت: بازی حساسیت زیادی داشت و خوشبختانه در تمام فاکتورها بهتر عمل کردیم....

به گزارش خبرنگار مهر، در هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال، تیم خاتم اردکان با نتیجه ۳ بر صفر تیم آذرباتری ارومیه را شکست داد.

علیرضا طلوع کیان سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان پس از پیروزی تیمش مقابل آذرباتری ارومیه گفت: به مجموعه خاتم تبریک می گویم، بُرد شیرینی بود. با توجه به اینکه تیم خاتم در نیم فصل نخست نتیجه را مقابل آذرباتری واگذار کرده بود این بازی برایمان از حساسیت زیادی برخوردار بود.

وی ادامه داد: خوشبختانه در تمام فاکتورهای والیبال از جمله دفاع، حمله، سرویس، دریافت و … عملکرد بهتری نسبت به آذرباتری ارومیه داشتیم. آمار ۱۴ بر ۶ در دفاع، آمار قابل قبولی است. پتانسیل تیم خاتم اردکان بسیار بالا می‌باشد و از مدیرعامل، پیشکسوتان و مردم شهر اردکان تشکر می‌کنم که به من اعتماد کردند.

سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان اظهار داشت: تمام تلاش خود را خواهم کرد تا تیم شرایط بهتری داشته باشد. از نتیجه امروز راضی هستم اما با توجه به تغییرات صورت گرفته در تیم، باید بیشتر کار کنیم. خواسته یا ناخواسته برخی از بازیکنان از تیم جدا شده‌اند و ما نیاز به تمرین داریم.

وی درباره جدایی اش از تیم پیکان نیز گفت: ۴-۳ بازی به عنوان سرمربی هدایت پیکان را برعهده داشتم. تمام تلاشم را کردم و با همکاری بازیکنان تیم پیکان را از چالش و بحران بیرون آوردیم.

پس از نیم فصل، هدف مدیرعاملی باشگاه این بود که تیم به فینال مسابقات برود. از نظر من این خواسته معقول نبود، چرا که طبق قانون، بیشتر از ۶-۵ بازیکن را نمی‌توانستیم تغییر دهیم. اکثر ستاره‌ها تیم داشتند و بازیکنی آزاد نبود که بخواهیم به عنوان بازیکن تراز اول جذب و تیم را به فینال ببریم.

وی ادامه داد: برای پیکان آرزوی موفقیت دارم. والیبالم را از پیکان آغاز کردم و علاقه دارم این تیم به فینال برود. در حال حاضر قلب و روحم برای خاتم اردکان می تپد.

طلوع کیان در پایان گفت: هدفمان در تیم خاتم این است که عملکرد بهتری در ادامه داشته باشیم. با همدلی که در بین بازیکنان می بی نم، قطعاً این اتفاق رخ خواهد داد.

تگ ها


تیم والیبال خاتم اردکان علیرضا طلوع کیان لیگ برتر والیبال آذرباتری ارومیه تیم والیبال