در جلسه کالدرون و انصاری‌فرد چه گذشت؟ + عکس

سرمربی پرسپولیس که ساعتی قبل وارد محل باشگاه پرسپولیس شده بود بدون گفت و گو با خبرنگاران محل باشگاه را ترک کرد....

به گزارش مدال، دقایقی قبل گابریل کالدرون، سرمربی آرژانتینی پرسپولیس،خواگین و اینیگو مربیان پرسپولیس،وارد باشگاه شدند تا با انصاری فرد دیدار کند. کالدرون قرار است بلافاصله بعد از بازی با نساجی تهران را ترک کند. به همین دلیل به نظر می رسد برای روشن شدن آخرین وضعیت مطالباتش راهی باشگاه شده تا از انصاری فرد در مورد حق و حقوقش تعیین تکلیف کند.او و دستیارانش پس از گفت و گویی کوتاه با انصاری فرد و بدون صحبت با خبرنگاران حاضر در محل،باشگاه را ترک کردند و جالب این که مترجم کالدرون اعلام کرد که کالدرون تنها برای گرفتن یک برگه پرینت شده در دفتر باشگاه حاضر شده است!

خبرهای دریافتی حاکی از آن است که در این جلسه برخی هماهنگی های لازم صورت گرفت. حسین قدوسی در این ارتباط به مدال گفت:"این نشست به منظور پیگیری امور اداری و سفر کادر فنی و پرداخت بدهی باشگاه  بابت بلیط خریداری شده از سوی آنها برای پرواز رفت  برگزار شد و مقرر گردید بلیط بازگشت هم طبق زمان تعیین شده در دو روز آتی  تهیه شود.مدیریت هم فرصت را مغتنم شمرد و درباره اردوی قطر هماهنگی هایی را  در این نشست انجام داد و مباحثی مطرح شد. باشگاه گزینه و کمپ های مدنظر خود  برای برپایی اردوی نیم فصل در دوحه را که در دو سه روز گذشته نهایی شده را  به  آقای کالدرون معرفی کرد که مورد موافقت ایشان قرار گرفت و باشگاه پیگیری های لازم را برای رسمی شدن برپایی اردو در این کمپ  انجام خواهد داد و مشکلی برای برپایی اردو وجود ندارد."

قدوسی در مورد اردوی نیم فصل پرسپولیس ادامه داد:"امروز هماهنگی های لازم انجام شد تا برای تدارک دیدن بازی های تدارکاتی اقداماتی انجام شود. تیم پرسپولیس از یازده تا بیست و سوم ژانویه اردوی خارجی خود را برگزار خواهد کرد و برنامه تمرینات و امکانات مورد نیاز هم از سوی سرمربی تیم به باشگاه و پیروانی اعلام شده است و طبق آن برخی  هماهنگی های لازم امروز انجام شد. "

 

بیشتربخوانید:

پنج فرمان منطقی کالدرون؛ انصاری‌فرد می تواند رئیس را نگه دارد؟

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران کالدرون در محل باشگاه پرسپولیس فوتبال ایران در جلسه انصاری فرد و کالدرون چه گذشت؟ پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال