در حسرت یک عذرخواهی خشک و خالی از جانب مقصران محرومیت سرخ‌ها

با گذشت بیش از یک سال از زمان محروم شدن پرسپولیس از جانب فیفا، هنوز هم حتی یک نفر از مقصران این پرونده به خود اجازه عذرخواهی نداده است ......

با گذشت بیش از یک سال از زمان محروم شدن پرسپولیس از جانب فیفا، هنوز هم حتی یک نفر از مقصران این پرونده به خود اجازه عذرخواهی نداده است.
به گزارش خبرنگار مدال، اواسط دی ماه پنجره زمستانی باز خواهد شد و محرومیت یک ساله پرسپولیسی از جذب بازیکن جدید خاتمه خواهد یافت. در این مدت پرسپولیس 5 بازیکن خود را از دست داده و به جز این 5 بازیکن، دو بازیکن اصلی این تیم نیز طی روزها و هفته‌های اخیر دچار مصدومیت شده‌اند تا برانکو این روزها در کامل کردن ترکیب 11 نفره خود نیز مشکل داشته باشد. با گذشت بیش از یک سال، کاملا مشخص است که پرسپولیس در پرونده طارمی تخلف بزرگی را مرتکب شده و به جز این تخلفات، در مکاتبه با فیفا و پس از آن در ارائه دفاعیه به CAS، اشتباهات کمدی‌واری را مرتکب شده است. به وجود این در این مدت حتی یک نفر از مدیریت وقت باشگاه پرسپولیس و بازیکن درگیر در این پرونده (مهدی طارمی) نیز به خود اجازه عذرخواهی از هواداران پرسپولیس را نداده‌اند، اجازه عذرخواهی که هیچ، افراد درگیر در این پرونده از مدیریت وقت پرسولیس، تیم حقوقی درگیر، مهدی طارمی و تمامی افرادی که در زمان حضور طارمی وعده‌های رنگارنگی داده بودند هیچ گاه به خود اجازه ندادند که از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کنند. عدم عذرخواهی این افراد بدین معنا است که آقایان تا همین امروز نیز اقدامات خود را کاملا درست و خالی از اشکال می‌دانند و با روند موجود، بعدی است که بساط چنین پرونده‌هایی به زودی از فوتبال ایران جمع شود.

تگ ها


فوتبال