در دفاع اصلا خوب نبودیم/تجربه سپاهان بر ما غلبه کرد

محمد ترکاشوند پس از شکست پیکان مقابل سپاهان گفت: تجربه تیم سپاهان بر بازیکنان جوانم غلبه کرد....

به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب دیدارهای هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال، تیم پیکان تهران مقابل تیم سپاهان مغلوب شد و هفتمین شکست خود را تجربه کرد.

محمد ترکاشوند سرمربی تیم والیبال پیکان پس از شکست تیمش مقابل سپاهان گفت: از نظر روحی شرایط خوبی نداشتیم. بازی گذشته خود را واگذار کرده بودیم. سپاهان تیمی است که تمرینات خود را زود آغاز کرده و بسیار با یکدیگر هماهنگ هستند. این تیم بازیکنان خوبی دارد. از پتانسیل بالایی برخوردار هستند و کم اشتباه ظاهر شدند.

سرمربی تیم والیبال پیکان ادامه داد: سپاهان در یک ست فقط یک اشتباه داشت. مسلم است که پیروز می‌شدند. تیم ما در دریافت و حمله عملکرد خوبی نداشت. در دفاع اصلاً خوب نبودیم. دو دفاع در سه ست آمار بسیار بدی است.

وی تأکید کرد: همان طور که می‌دانید ۱۰ بازیکن تیم ما به کرونا مبتلا شده بودند و در این چند هفته نتوانستیم به نحو خوبی از آنها استفاده کنیم. در مجموع هفت روز تمرین داشتیم. بازیکنان از نظر بدنی شرایط ایده آلی نداشتند.

سرمربی تیم والیبال پیکان در پایان تأکید کرد: البته اینها دلیل نمی‌شود که ما بازی خوبی به نمایش نگذاریم. تیم جوانی داریم. می‌توانستیم به بازی برگردیم اما سپاهان بازیکنان باتجربه‌تری نسبت به ما داشت. تجربه آنها بر جوانی تیم ما غلبه کرد. داور هم در بخش‌هایی امتیازات فاحشی داشت که همین بر روحیه بازیکنان جوانم تأثیرگذار بود. به تیم سپاهان تبریک می گویم.

تگ ها


تیم والیبال پیکان محمدترکاشوند لیگ برتر والیبال ویروس کرونا