در رئال همه راه‌ها به تمدید راموس ختم می‌شود

آ اس می‌گوید رئال مادرید پیشنهاد تمدید قراردادی یک ساله به سرخیو راموس ارائه می‌دهد و مشخص نیست راموس چنین پیشنهادی را قبول می‌کند یا نه....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روزنامه اسپانیایی آ اس می‌گوید باشگاه رئال مادرید قصد دارد در پایان سال ۲۰۲۱ که قرارداد سرخیو راموس به پایان می‌رسد به او تنها پیشنهاد تمدیدی یک ساله ارائه دهد ولی با توجه به اینکه گفته می‌شود راموس دست کم مایل است تمدید قراردادش دو ساله باشد مشخص نیست سرنوشت او در باشگاه مادریدی چه خواهد شد.

البته پیروزی بر بارسا در ال کلاسیکوی اخیر با درخشش راموس مسلماً دست او را پرتر از همیشه خواهد کرد. با توجه به پایان قرارداد راموس در پایان فصل جاری او از ماه ژانویه طبق قانون می‌تواند با هر باشگاهی که مایل باشد مذاکره کند.

ولی کاپیتان رئال مادرید و باشگاه مادریدی چاره ای ندارند بعد از شانزده سال همکاری پربازده و با توجه به محبوبیت خیره کننده راموس نزد هواداران به نتیجه‌ای دست پیدا کنند که برای همه طرفین راضی کننده باشد. رئال مادرید کافی است به این آمار توجه کند که در هشت بازی اخیری که رئال در اروپا بدون حضور کاپیتان راموس به میدان رفته هفت بار شکست خورده. آماری که هواداران دائماً آن را به مدیریت باشگاه یادآوری کرده و خواهند کرد.

فلورنتینو پرز رئیس رئال مادرید در جشن قهرمانی فصل گذشته رئال مادرید گفت: " راموس فوتبالش را در رئال تمام می‌کند. او اینجا فراتر از یک کاپیتان است". ولی فارغ از از این صحبتهای عمومی در مادرید تقریباً همه می‌دانند که پرز مایل نیست بازیکنان پا به سن گذاشته بیشتر از تاریخ مشخصی به حضور در این تیم ادامه دهند. اینکه از شروع مذاکرات دو طرف چندین ماه می‌گذرد و هنوز خبری از تمدید قرارداد نیست نشان می‌دهد که کار برای هر دو طرف دشوارتر از آن است که به نظر می‌رسد.

بیشتر ببینید:

واکنش های جالب خبرنگار معروف رئالی به برد در الکلاسیکو/ ویدیو

زیباترین گلهای رئال‌مادرید در الکلاسیکو

 

 

تگ ها


سرخیو راموس فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال