در رفتار مدیران نساجی صداقت ندیدم

سرمربی تیم فوتبال استقلال ابراز امیدواری کرد با عملکرد خوبی که در این تیم خواهد داشت بتواند پاسخ اعتماد هواداران و مجموعه باشگاه استقلال را بدهد....

به گزارش خبرنگار مهر،  محمود فکری بازیکن و کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال هفته گذشته با امضا قراردادی دو ساله هدایت آبی پوشان را برعهده گرفت. او در حالی سرمربی استقلال شد که با نساجی مازندران قرارداد داشت و هر چند از مسئولیتش استعفا کرد اما باید به شکایتی که باشگاه مازندرانی از وی کرده پاسخ بدهد.

محمود فکری صبح امروز جمعه در مورد حضورش در این تیم گفت: من از روز اولی که با مدیریت نساجی صحبت کردم بعد از عقد قرارداد با من طوری صحبت کردند که اگر قرار باشد به استقلال بروی همه جوره به من کمک خواهند کرد چرا که خود آنها هم استقلالی هستند. 

وی ادامه داد: بعد از پایان بازیها گزینه های زیادی برای سرمربیگری استقلال مطرح شد که بعد از منتفی شدن حضور استراماچونی و نوری بنده گزینه شدم. بعد از صحبت هایی که با من داشتند از طرف استقلال، من با مدیران نساجی صحبت کردم که آنها هم استقبال کردند. آنها هم گفتند حتی اگر استقلال با شما به توافق رسید ما خودمان زمینه رفتنت را فراهم می کنیم. 

فکری ادامه داد: بعد از این که کار من با استقلال به مراحل نهایی رسید مدیران نساجی گفتند که هنوز استقلالی ها با ما صحبت نکردند. بعد هم با هم صحبت کردند که نساجی گفته بود فوتبال حرفه ای است و کار اقتصادی است و باید باشگاه  استقلال فلان مبلغ را بپردازد. که استقلالی ها عنوان کرده بودند که در شرایط فعلی نمی توانند این پول را بدهند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: وقتی که مدیران نساجی این رفتار را داشتند من تصمیم گرفتم استعفا کنم چرا که در این شرایط نمی توانستم فصل بعد سرمربی نساجی باشم. گفتم حتی اگر سرمربی استقلال نشدم می روم یک فصل در خانه می نشینم چرا که در رفتار مدیران نساجی صداقت ندیدم.

ادامه دارد...

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران محمود فکری هواداران استقلال