در روزهای افت مسی؛ رونالدو تمام شدنی نیست (عکس)

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس تنها چند دقیقه برای گلزنی در ترکیب تیمش زمان نیاز داشت....


به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس چند هفته ای کریستیانو رونالدو را در اختیار نداشت و ستاره پرتغالی و ۳۵ ساله بعد از ابتلا به ویروس کرونا در اردوی تیم ملی کشورش، نزدیک به سه هفته را در شرایط قرنطینه گذراند.

دو تساوی در سری آ و شکست خانگی در لیگ قهرمانان برابر بارسلونا نشان داد یوونتوس چقدر به کریستیانو رونالدو وابسته است و او در دیدار برابر اسپزیا برای اثبات توانایی های خود به زمان چندانی نیاز نداشت. نیمه اول با تساوی ۱-۱ تمام شده بود و یوونتوس به دنبال زدن گل دوم بود.

در دقیقه ۵۶ نیمه دوم بود که آندره پیرلو تصمیم گرفت کریستیانو رونالدو را به جای پائولو دیبالا وارد میدان کند و سه دقیقه بعد این تعویض جواب داد. روی پاس عمقی آلوارو موراتا، کریستیانو رونالدو در موقعیتی تک به تک به زیبایی دروازه بان حریف را جا گذاشته و با یک ضربه دقیق به سوی دروازه خالی موفق شد گل دوم یوونتوس را به ثمر برساند.

کریستیانو رونالدو فصل قبل عملکرد فوق العاده ای در ترکیب یوونتوس داشت و با زدن ۳۷ گل، رکورد گلزنی در طول یک فصل در تاریخ این باشگاه را از آن خود کرد. شاید این وابستگی شدید به کریستیانو رونالدو شرایط را در ادامه فصل برای بیانکونری دشوار سازد، اما به هر حال در روزهایی که لیونل مسی به شدت افت کرده، کریستیانو رونالدو نشان داد فعلا قصد تمام شدن ندارد.

تگ ها


کریستیانو رونالدو یوونتوس