در ست اول و سوم می توانستیم پیروز شویم

سرمربی تیم والیبال آذرباتری ارومیه بعد از باخت تیمش به هراز آمل گفت: در ست اول و سوم می‌توانستیم پیروز شویم اما تجربه زیاد تیم هراز و بدشانسی باعث باختمان شد....

به گزارش خبرنگار مهر، تیم والیبال هراز آمل در دیدارهای هفته چهاردم لیگ برتر والیبال با نتیجه سه بر صفر از سد تیم آذرباتری ارومیه گذشت.

فرهاد نفرزاده سرمربی تیم والیبال آذرباتری ارومیه پس از شکست تیمش در این مسابقه گفت: بازی خوبی بود. از عملکرد بازیکنانم راضی هستم، آنها تمام تلاش خود را برای پیروزی انجام دادند، به تیم خوب، قدرتمند و با انگیزه هراز آمل نتیجه را واگذار کردند. به کادر و بازیکنان هراز آمل این پیروزی را تبریک می گویم. بازی جوانمردانه ای به نمایش گذاشتند.

وی ادامه داد: شانس پیروزی در ست اول و سوم را داشتیم، تجربه زیاد تیم هراز آمل و بدشانسی باعث شد تا در ست اول و سوم نتیجه را واگذار کنیم، امیدوارم به مرور عملکرد تیم بهتر شود.

نفرزاده در ادامه درباره دلایل جدایی اش از تیم خاتم اردکان گفت: تیم خاتم را در ابتدای فصل خودم بستم و بسیار تمایل داشتم با این تیم ادامه دهم اما بنا به دلایلی اتفاقاتی بین بازیکنان تیم ایجاد شد که کدورتی در ذهنم به وجود آمد و برای اینکه دوستی‌ها به هم نخورد تصمیم به جدایی از تیم گرفتم.

وی تصریح کرد: پس از بازی با تیم آذرباتری ارومیه تقاضای جدایی از تیم را دادم اما بنا به درخواست مدیرعامل تا پایان بازی با تیم شهداب یزد صبر کردم، زمانی که از تیم خاتم جدا شدم مدیرعامل آذرباتری بنا به جدایی ساسان خداپرست از این تیم، از من دعوت به همکاری کرد و بعد از برگزاری جلساتی به این تیم پیوستم تا ادامه فصل را همراه تیم آذرباتری باشم.

تگ ها


فرهاد نفرزاده ساسان خداپرست والیبال