در سفر اتوبوسی نیمار ۱۲ساله و مارادونا چه گذشت؟

نیمار بعد از درخشش در پیروزی ۳-۱ پاری سن ژرمن مقابل یونایتد به خاطره دیدارش با دیگو مارادونا در نوجوانی اشاره کرد و گفت رفتار دیگو را هرگز فراموش نخواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، نیمار ستاره برزیلی پاری سن ژرمن بعد از آنکه دیشب در جریان پیروزی ۳-۱ تیمش مقابل منچستریونایتد نقشی کلیدی داشت و دو گل به ثمر رساند در پایان بازی به شبکه یازده پرتغال از خاطره‌اش با دیگو مارادونا گفت و از این صحبت کرد که در نوجوانی یک بار اسطوره آرژانتینی را از نزدیک دیده و رفتار او در این دیدار را هرگز فراموش نخواهد کرد.

نیمار که در پایان بازی دیشب PSG و یونایتد در مقابل خبرنگاران قرار گرفته بود در پاسخ به شبکه یازده پرتغال که نظرش را درباره دیگو مارادونا اسطوره تازه درگذشته آرژانتینی پرسید گفت: " من چند بار با مارادونا تماس داشتم ولی دیدارمان وقتی من دوازده یا سیزده سالم بود را هرگز فراموش نمی‌کنم".

ستاره برزیلی در توضیح اولین دیدارش با دیگو مارادونا گفت: " من تازه فوتبال را در سانتوس شروع کرده بودم و برای تماشای یک بازی دوستانه بین برزیل و آرژانتین رفتم، بازی‌ای که بین بازیکنان سابق دو کشور برگزار می شد. چون اتوبوس تیم برزیل پر شده بود من نتوانستم با این اتوبوس بروم و من را در اتوبوس آرژانتینی‌ها نشاندند. در آن اتوبوس همه نگاه‌ها به دو نفر بود که در صندلی‌های جلو نشسته بودند: آلخاندرو مانکوسو و مارادونا".

نیمار در ادامه خاطره اش از دیگو مارادونا گفت: " آنها من را هم کنار این دو نفر نشاندند و با من خیلی خوب رفتار کردند. اینقدر خوب که وقتی به استادیوم رسیدیم من را با خودشان به رختکن آرژانتین بردند و گذاشتن در کنارشان وارد زمین شوم. من حتی با مارادونا عکس گرفتم. او خودش من را صدا کرد که عکس بگیرم. این حرکتش را هرگز فراموش نمی‌کنم. مارادونا در زمین فوتبال برای همه اسطوره بود. او برای من هم اسطوره بود. من همیشه به عنوان یک ورزشکار و فوتبالیست برایش احترام قائل بودم و این را هرگز فراموش نخواهم کرد".

تگ ها


نیمار مارادونا پاری سن ژرمن آرژانتین