در سوگ کوبی و دخترش؛ بکهام اشک همه را درآورد+ عکس

دیوید بکهام اسطوره جهان فوتبال که مدتی در تیم لس‌آنجلس گلکسی آمریکا بازی می‌کرد به درگذشت تلخ کوبی برایانت و دخترش واکنش نشان داد....

به گزارش مدال، روز گذشته خبری تلخ دنیای ورزش را در شوک فرو برد؛ خبر سقوط هلیکوپتر «کوبی برایانت» و درگذشت نابهنگام او به همراه دخترش. اتفاقی که واکنش اهالی ورزش را در پی داشت.

در همین راستا «دیوید بکهام» نیز از طریق صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام به خبر درگذشت این دوست نزدیکش واکنش نشان داد و با انتشار چند عکس از کوبی نوشت: «چند ساعت زمان صرف کردم تا ببینم چگونه می‌توانم به این خبر واکنش نشان دهم و هنوز هم فکر می‌کنم کلمات برای توصیف احوال من پس از شنیدن این خبر ناتوان هستند. او یک ورزشکار خاص، شوهر، پدر و دوستی نمونه بود. نوشتن این کلمات سخت هستند اما به یاد می‌آورم که انسان شگفت‌انگیزی را به همراه دختر مستعدش از دست دادیم. تعهد کوبی به ورزش بسکتبال بی‌نظیر بود، تماشای او در میدان که با درد همه تلاشش را برای تیمش می‌کرد به من انگیزه می‌داد هر روز بهتر شوم. من به ورزشگاه می‌رفتم و منتظر بودم تا او در دو دقیقه پایانی معجزه کند.»

بکهام در ادامه نوشت: «او همیشه به نیکی از ونسا و چهار دخترش یاد و همیشه به آنها افتخار می‌کرد. انگیزه او بسکتبال و خانواده‌اش بودند و مصمم بود تا نسل جدید پسران و دختران عاشق بسکتبال را تعلیم دهد. میراث او تا ابد زنده خواهد ماند. عشق من و خانواده‌ام به سمت ونسا، دختران کوبی و بازماندگان سایر کشته شدگان این حادثه تلخ خواهد بود.»

بیشتر بخوانید:

واکنش رییس جمهور سابق ایران به درگذشت کوبی برایانت+ عکس

واکنش ستاره بسکتبال ایران به درگذشت کوبی برایانت

واکنش رسانه‌های اروپایی به مرگ کوبی برایانت

کوبی براینت و لیونل مسی؛ سه همکاری دیدنی در بازیگری/ ویدیو

تگ ها


دیوید بکهام درگذشت‌ــــ‌کوبی‌ــــ‌برایانت درگذشت کوبی برایانت واکنش به درگذشت برایانت اینستاگرام فوتبال جهان UEFA Champions League فوتبال