در شالکه می مانم؛ نمی خواهم به بارسا برگردم

مدافع فرانسوی قرضی بارسا در شالکه از تمایلش برای ماندنی شدن در این باشگاه آلمانی خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، ژان کلر تودیبو ژانویه ۲۰۱۹ از تولوز به بارسلونا پیوست. در مدت زمانی حضورش در بارسا، او نتوانست مربیان را به خود متقاعد کند و پس از مدت ها نیمکت نشینی، زمستان گذشته به صورت قرضی به شالکه پیوست. قرارداد او قرضی با بند خرید ۲۵ میلیون یورویی است. رقمی که با توجه به شرایط فعلی پس از شیوع کرونا، پرداختش از سوی باشگاه آلمانی غیرممکن به نظر می رسد.

به این ترتیب تودیبو به بارسا باز خواهد گشت ولی باشگاه کاتالان که برای جذب مهره های مدنظرش در تابستان، نیاز به پول دارد، به فروش تودیبو فکر می کند.

تودیبو اما دوست دارد در شالکه بماند. او به اسپورت بیلد گفت:« در حال حاضر تنها روی ادامه بوندسلیگا و بازی های تیم تمرکز کرده ام و سپس به آینده فکر خواهم کرد. راستش را بخواهید، خودم را فصل بعد نیز در شالکه تصور می کنم. اینجا همه چیز کامل است. از ورزشگاه و از عشق فوق العاده هواداران به باشگاه حیرت زده شده ام و باید بگویم که باورنکردنی هستند. مربی به من اعتماد کامل دارد و خیلی سریع در تیم جا افتادم.

دوست دارم در شالکه بمانم و فعلا به بازگشت به بارسا فکر نمی کنم. امیدوارم همه چیز خوب پیش برود؛ هرچند که همه چیز به شالکه بستگی دارد.»

علی رغم اظهارات تودیبو بعید به نظر می رسد که او فصل بعد هم در شالکه بماند. اخیرا مدیر ورزشی شالکه هم تایید کرد که با شیوع کرونا، احتمال فعال شدن بند خرید تودیبو بسیار کاهش یافته است.

بارسلونا از سوی دیگر خوشبین است که تودیبو برگردد و او را در پروسه جذب بازیکنان مدنظرش همچون لائوتارو مارتینز و میرالم پیانیچ وارد کند. از اورتون هم به عنوان خواهان جدی تودیبو نام برده می شود.

Video thumbnail

تگ ها


ژان کلر تودیبو شالکه ۰۴ بارسلونا