در صورت تساوی؛ تاجیکستان اول می‌شود

تیم امید ایران فردا از ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران در آخرین بازی مرحله مقدماتی گروهی زیر۲۳ سال آسیا به مصاف تاجیکستان میزبان می رود....

به گزارش"ورزش سه"، و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم های امید تاجیکستان و ایران هر دو شش امتیاز دارند و تاجیکی ها به لطف تفاضل گل بهتر در صدر جدول قرار دارند و فردا با تساوی هم تیم امید تاجیکستان به عنوان تیم اول به مرحله نهایی رقابت ها صعود خواهد کرد و تیم امید ایران باید منتظر تعیین تکلیف تیم های دوم برای صعود به مرحله نهایی بماند.

از ۱۱ گروه مسابقات مرحله مقدماتی، ۱۱ تیم اول به همراه بهترین ۴ تیم دوم به مرحله نهایی صعود می کنند تا به همراه ازبکستان میزبان، ۱۶ تیم نهایی رقابت های زیر ۲۳ سال آسیا در سال ۲۰۲۲ را تشکیل دهند.

امروز ساعت ۱۱ به وقت محلی از کاروان تیم امید، تست پی سی آر گرفته می شود و پس از صرف ناهار در هتل، تیم ساعت ۱۷ در زمین ورزشگاه مرکزی دوشنبه تاجیکستان، تمرین رسمی را برگزار خواهد کرد که ۱۵ دقیقه اولیه تمرین برای خبرنگاران باز خواهد بود.

تیم امید ایران در حالی مهیای این بازی می شود که در بازی نخست تیم نپال را با ۴ گل شکست داد و در بازی دوم هم با دو گل از سد لبنان گذشت. ایران در هر دو بازی یک ضربه پنالتی از دست داد که در بازی نخست این ضربه توسط یاسین سلمان کاپیتان تیم از دست رفت و در بازی دوم هم سامان فلاح نتوانست ضربه پنالتی اش را تبدیل به گل کند.

تگ ها


تیم امید ایران