در غیاب کادرفنی استقلال؛ همه نگاه‌ها به زوج قائدی - دیاباته

استقلال امروز در حالی به مصاف شاهین بوشهر می‌رود که شاهین در 14 بازی گذشته 24 گل دریافت کرده است....

به گزارش خبرنگار مدال، استقلال امروز در حالی در هفته پانزدهم لیگ برتر به مصاف شاهین شهرداری بوشهر می رود که هیچ کس را به عنوان کادرفنی بر روی نیمکت ندارد!
استقلالی ها در بحران به سر می برند و شرایط ویژه ای را تجربه می کنند. وریا غفوری تیم را تمرین می دهد و گفته می شود استراماچونی قرار است از راه دور استقلال را برای بازی امروز ارنج کند. حال سوال این جا است آیا در شرایط موجود استقلال می تواند روند گلزنی هایش را در بازی با شاهین نیز حفظ کند؟!
دیاباته که بازی با پیکان را به دلیل محرومیت از دست داده بود امروز می تواند به ترکیب آبی ها بازگردد و در کنار قائدی زوج خطرناک خط حمله استقلال را تشکیل دهد. باید دید در غیبت استراماچونی خط حمله زهردار استقلال می تواند روند بازی های قبلی اش را حفظ کند و به زدن میانگین 2 گل در هر بازی ادامه دهد؟!
شاهی بوشهر تیمی است که 24 گل در 14 بازی قبلی اش از حریفان دریافت کرده و با آمار تفاضل -17 گل عنوان بدترین خط دفاعی را تا به اینجای لیگ از آن خود کرده است.
باید دید استقلال که با 28 گل عنوان بهترین خط حمله را تا پایان هفته چهاردهم کسب کرده است، می تواند این روند را ادامه داده و در شرایط موجود برای تیم قعرنشین، امروز مشکل ساز شود؟!
توجه به این نکته ضروری است که شاهین شهرداری بوشهر با حضور میشو، شرایط بهتری پیدا کرده و در دو هفته گذشته هم مقابل تراکتور و صنعت نفت 2 امتیاز کسب کرده است.

بیشتر بخوانید:

تشکر ویژه هواداران استقلال از رضا حسن‌زاده

انتخاب سرمربی قبل از مدیرعامل!/داستان تامل برانگیز استقلال و استرا

تگ ها


باشگاه استقلال زوج خط حمله استقلال مهدی قائدی دیاباته بازی استقلال شاهین بوشهر فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال