در ۱۰ فریم؛ آل کثیر اینجوری گل زد(عکس)

پیش از اینکه امید عالیشاه ضربه کرنر را بزند فعل و انفعالاتی در محوطه جریمه السد رخ می دهد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که امید عالیشاه خیلی خونسرد پشت ضربه کرنر ایستاده است تا ضربه را بزند وحید امیری با جنب و جوشی که دارد مدافعان السد رو تیر یک را درگیر خود می کند تا عیسی آل کثیر که در سایه بود به خوبی به سمت تیر یک حرکت و ضربه را قطع کند. ثانیه هایی بعد این اتفاق رخ می دهد. زمانی که امید عالیشاه روی تیر یک سانتر می کند عیسی آل کثیر از کمی عقب تر به سمت تیر یک حرکت و توپ را قطع می کند که توپ تبدیل به گل و در دقیقه ۸۸ بازی اردوی تیم پرسپولیس از شادی منفجر می شود. 

پرش عیسی آل کثیر که سر او را بالاتر از تیر افقی می بینیم و هم چنین چرخش ضربه سرش یک گل تماشایی را برای پرسپولیس به ارمغان آورد. فادی الاسعد عکاس رسمی فدراسیون فوتبال قطر صحنه های زیبایی را از گل عیسی آل کثیر ثبت کرد. پرش مهاجم پرسپولیس به اندازه بود. هم چنین میزان چرخش سر او که موجب شد توپ فرود خوبی در زاویه مخالف داشته باشد. البته عیسی آل کثیر چنین گل هایی را تبحر دارد و بارها و بارها در لیگ برتر این چنین گل زده است؛ او توپ های ارسالی روی تیر یک را به خوبی قطع می کند. البته این کار را همه مهاجمان ما به خوبی انجام نمی دهند. زمان حرکت به سمت تیر یک؛ چگونگی ضربه و ... خیلی مهم است. خیلی ها این کار را انجام می دهند اما توپشان تبدیل به گل نمی شود. 

عیسی امروز و در بازی با السد جدا از گلی که به ثمر رساند تیر دروازه حریف را هم به لرزه در آورد و شایسته بود که گل پیروزی پرسپولیس به نام او ثبت شود؛ او در صبح روزی که علی علیپور برای عقد قرارداد با تیم ماریتیمو تهران را ترک کرد در قطر برای پرسپولیس گل زد تا نشان دهد تیم راه تازه اش را به خوبی پیدا کرده است و به مسیر موفقیت خود ادامه می دهد. پرسپولیس با مهاجم جدیدی که به خدمت گرفته همچون گذشته می تواند برنامه های تهاجمی اش را به خوبی پیاده کند. حتی اگر قرار باشد برای رسیدن به گل ایده های جدیدی از فاز تهاجمی را به نمایش بگذارد.

تگ ها


پرسپولیس تهران عیسی آل کثیر