در فینالی پر گل، پی اس جی قهرمان می شود

ستاره سابق تیم ملی پرتغال معتقد است شانس قهرمانی پی اس جی بیشتر از بایرن مونیخ است...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امشب بایرن مونیخ و پی اس جی فینال لیگ قهرمانان را در لیسبون برگزار خواهند کرد و شانس بایرن مونیخ بیشتر از حریف پاریسی ارزیابی می شود.

مونیخی ها در یک چهارم نهایی ۸-۲ بارسا را در هم کوبیدند در نیمه نهایی نیز با سه گل بر لیون پیروز شدند. بایرن با سابقه ۵ قهرمانی به مصاف پی اس جی می آید؛ تیمی که این اولین فینال لیگ قهرمانانش محسوب می شود و در مجموع سومین فینال اروپایی است که تجربه می کند.

روی کاستا ستاره پرتغالی سابق بنفیکا، فیورنتینا و میلان اما فاکتور انگیزه را بسیار مهم می داند و معتقد است پی اس جی می تواند بر بایرن پیروز شود.

او در این رابطه گفت:« همه برای بازی نهایی هیجان زده ایم و خوشبختانه بازی بین دو تیم هجومی خواهد بود. به همین دلیل معتقدم بازی پرگلی را شاهد باشیم. در ترکیب هر دو تیم بازیکنان باکیفیت و بزرگ زیادی دیده می شوند.»


کاستا ادامه داد:« روی کاغد شانس بایرن بیشتر است ولی به شخصه شانس پی اس جی را کمی بیشتر از بایرن می بینم. پی اس جی قبلا تیمی متکی به خلاقیت های فردی بود ولی حالا یک تیم واقعی هستند و به خصوص در بازگشت از شکست ۱-۰ برابر آتالانتا و زدن دو گل در مدت زمانی کوتاه، شگفت زده ام کردند. این اولین فینال پی اس جی است و پس از سال ها هزینه کردن حالا انگیزه های بسیار بالایی دارند.

در هر صورت بازی نزدیک و هیجان انگیزی را در فینال پیش رو داریم و معتقدم هر دو تیم تا به اینجا نشان داده اند که لیاقت قهرمانی را دارند.»

بیشتر بخوانید:

لواندوفسکی در آستانه برابری با رکورد تاریخی کرویف

نظرسنجی: کدام قهرمان اروپا می‌شود؛ بایرن یا PSG؟

 

 

تگ ها


مانوئل روی کاستا بایرن مونیخ پاری سن ژرمن فوتبال جهان بنفیکا فوتبال