در مقدماتی یورو چه گذشت؟/ مدعیان بردند، فرانسه به زانو درآمد

شب گذشته بازی‌های مقدماتی یورو در اروپا برگزار شد و تیم‌ها به مصاف حریفان خود رفتند....

شب گذشته در چهارچوب رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۰ تیم‌های مختلف به دیدار هم رفتند.
به گزارش مدال، در گروه C ایرلند شمالی ۲-۱ استونی را برد و آلمان با ۲ گلی که سانه و رویس به ثمر رساندند بلاروس را شکست داد. در این گروه ایرلند با ۹ امتیاز از ۳ بازی در صدر قرار دارد و آلمان و هلند هم با ۶ و ۳ امتیاز از ۲ بازی در رده‌های بعد قرار گرفتند.
در گروه E کرواسی با نتیجه ۲-۱ ولز را شکست داد و آذربایجان در خانه ۳-۱ مغلوب مجارستان شد. در این گروه مجارستان و کرواسی با ۶ امتیاز به طور مشترک در صدر جدول قرار گرفتند.
بزرگترین شگفتی شب گذشته در گروه H اتفاق افتاد و ترکیه با ۲ گل از آیهان و چنگیز اوندر فرانسه را شکست داد. ترک‌ها با این برد بالاتر از فرانسه در صدر جدول قرار گرفتند و حالا می‌توانند امید داشته باشند به راحتی به یورو صعود کنند. در دیگر بازی های این گروه مولداوی ۱-۰ آندرا را برد و ایسلند ۱-۰ آلبانی را شکست داد.
در گروه i روسیه سن‌مارینو را گل‌باران کرد و با ۹ گل این تیم را شکست داد. اسکاتلند ۲-۱ قبرس را برد . بلژیک هم با ۳ گل قزاقستان را بدرقه کرد. در این گروه بلژیک و روسیه رده‌های اول و دوم را در اختیار دارند.
و در نهایت در گروه J ارمنستان با ۳ گل لیختن اشتاین را شکست داد و فنلاند ۲-۰ بوسنی را برد. مهم‌ترین بازی این گروه را هم ایتالیا با ۳ گل به سود خود خاتمه داد. بارلا، اینسینیه و بونوچی از دقیقه ۲۳ تا ۳۳، ۳ گل زدند تا کار یونان را یکسره کنند.

بیشتر ببینید:

خلاصه بازی فرانسه 0 - 2 ترکیه/ ویدیو

تگ ها


مقدماتی جام ملت های اروپا مقدماتی یورو ۲۰۲۰ تیم ملی ترکیه تیم ملی فرانسه تیم ملی ایتالیا تیم ملی آلمان EC Qualification UEFA Champions League فوتبال