در ملاقات بین خوان لاپورتا و پدر مسی چه گذشت؟

به نظر می رسد که مذاکراتی بین خوان لاپورتا و پدر لیونل مسی در رابطه با تمدید قرارداد فوق ستاره آرژانتینی انجام شده است....

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می‌رسد که لیونل مسی گامی تازه به سمت ماندن در بارسلونا برداشته است زیرا مذاکرات، هر چند غیر رسمی با باشگاه کاتالانی آغاز شده است.

این بازیکن ۳۲ در پایان فصل بازیکن آزاد خواهد بود و هنوز هیچ خبر قطعی در مورد تمدید قرارداد او مطرح نشده است؛ موضوعی که باعث شده شایعاتی پیرامون جدایی احتمالی این فوق ستاره آرژانتینی از بلوگرانا مطرح شود.

حالا طبق گزارش TV۳  خورخه مسی، پدر و مدیر برنامه فوق ستاره بارسا، با رئیس باشگاه بارسلونا یعنی خوان لاپورتا دیدار داشته تا در مورد آینده این بازیکن بحث شود.
لاپورتا هنوز پیشنهادی به لیونل مسی ارائه نداده چرا که او ترجیح می‌دهد پیش از شروع این روند ابتدا از جزئیات مالی باشگاه مطلع تر شود.

از طرف دیگر به نظر می‌رسد اولویت مسی برای ماندن در بارسلونا بحث های ورزشی به حساب می آید نه مسائل مالی. او به دنبال حضور در یک پروژه برنده است و اگر این اتفاق رخ دهد ترجیح می‌دهد که به کارش در بارسا ادامه دهد تا در بالاترین سطح برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر آماده شود.

صحبت هایی در مورد کاهش ۵۰ درصدی دستمزد فوق ستاره آرژانتینی نیز وجود دارد که به بارسلونا اجازه خواهد داد تا در تابستان برای تقویت تیم خود تلاش کند. همچنین تصور می شود که خود مسی نیز دوست دارد دو فصل دیگر به کار خود در بارسلونا ادامه دهد و شاید پس از جام جهانی چالش در لیگ آمریکا را تجربه کند چرا که گفته می‌شود اینترمیامی و دیوید بکام نیز به شدت شرایط جذب او را بررسی می‌کنند.

تگ ها


لاپورتا لیونل مسی بارسلونا