در نشست خبری دایی و بولنت چه گذشت؟

سرمربیان دو تیم الریان و سایپا در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم در دیدار مرحله پلی اف لیگ قهرمانان آسیا حاضر شدند....

سرمربیان دو تیم الریان و سایپا در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم در دیدار مرحله پلی اف لیگ قهرمانان آسیا حاضر شدند.

به گزارش مدال،سرمربیان دو تیم الریان و سایپا در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم در دیدار مرحله پلی اف لیگ قهرمانان آسیا حاضر شدند.صحبت های علی دایی و آیگون بولنت را مرور میکنیم.

 

علی دایی:انگیزه می تواند نداشتن تجربه را جبران کند

علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار سایپا مقابل الریان قطر در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا، گفت: بازی سختی مقابل نماینده هند انجام دادیم.فردا هم مقابل الریان بازی خیلی سختی خواهیم داشت. الریان تیم خیلی خوبی است. بازی اول مان مقابل تیم پنجاب هند را آنالیز کردیم اما با توجه به حضورمان در قطر آمده‌ایم که بازی خودمان را انجام بدهیم و پیروز شویم.

دایی ادامه داد: در این مدت که جام ملت‌های آسیا بودن قطری‌ها تیم خودشان را خیلی خوب تقویت کردند. به هر حال ما به اینجا آمدیم تا بازی را ببریم. بازی فردا هم برای ما و هم برای الریان سخت است. با اطلاعات خوبی بازی فردا را آغاز خواهیم کرد. سعی خواهیم کرد در بازی فردا به برتری برسیم.سعی می کنیم کارهای تاکتیکی رقیب را آنالیز کنیم. ما به بازیکن خاصی از الریان نمی پردازیم و فقط کار تاکتیکی خودمان را انجام می دهیم. سعی می‌کنیم کارهای تاکتیکی حریف را آنالیز کنیم. مطمئنا خط حمله آنها خیلی بهتر از خط دفاعی الریان است. سعی می‌کنیم جلوی نقاط قوت آنها را بگیریم.

دایی در پاسخ به سوال خبرنگار که تیم آنها به مشهور به تیمی است که بازیکنان جوانی دارد و این بدان معناست که تیمش تجربه کافی را ندارد، گفت: بدون شک بازی سختی مقابل الریان خواهیم داشت و جوان تیم ما و اینکه تجربه کافی را در تورنمنت آسیایی ندارد می تواند بازی را سخت تر کند. البته این را بگویم که با توجه به اینکه وقتی تیم جوانی دارید و بازیکنان باهوش خوبی دارید و به دنبال پیشرفت هستند می توانید بازی خوبی را با انگیزه بالای آنها به نمایش بگذارید و این انگیزه می تواند نداشتن تجربه را جبران کند.

دایی درباره شکسته شدن رکوردش توسط معز علی در جام ملت‌های آسیا گفت: من به او و به تیم ملی قطر تبریک می گویم. این را باید بدانید که همیشه رکوردهای فوتبالی در معرض شکسته شدن قرار دارند و این امری طبیعی است. از این فرصت استفاده می کنم و از باشگاه ، مسئولین و هواداران السد تقدیر و تشکر می کنم به خاطر زحماتی که برای من در دوران بازیگری در این باشگاه کشیدند. من همیشه السد را خانه خودم می دانم. من دوستان زیادی در باشگاه السد و کشور قطر دارم و از اینکه فرصتی برایم پیش آمد که دوباره آنها را زیارت کنم خوشحالم. در سال های اخیر السد پیشرفت خوبی داشته است و این نشان دهنده تلاش مسئولان برای پیشرفت باشگاه است.

بولنت:پیروزی برای ما خواهد بود

آیگون بولنت، سرمربی ترکیه ای الریان قطر پیش از این دیدار گفت: تلاش می کنیم فوتبالی را ارائه دهیم که شایسته باشگاه الریان باشد. آمادگی خوبی برای دیدار با سایپا داشتیم. تیم ایرانی بازیکنان خوبی را در ترکیب خود دارد. از هواداران قطری درخواست می کنم که برای حمایت از ما به ورزشگاه بیایند.

وی افزود: الریان باشگاه بزرگی است و تجربه زیادی در لیگ قهرمانان آسیا دارد. البته تیم ایرانی نیز تیم خوبی است. بازیکنان ما برای این دیدار آماده هستند و پیروزی برای الریان خواهد بود.