در نشست هماهنگی مدیران برای دربی چه گذشت

نشست هماهنگی مدیران برای دربی تهران، امروز برگزار شد....

نشست هماهنگی مدیران برای دربی تهران، امروز برگزار شد.

نشست هماهنگی مدیران برای دیدار دربی امروز جمعه با حضور نمایندگان تمام عوامل برگزاری مسابقه برگزار شد.

در این جلسه ابتدا درباره البسه دو تیم تصمیم گیری شد که امری معلوم بود و پرسپولیس و استقلال برابر یکدیگر به ترتیب یکدست سرخ پوش و آبی پوش خواهند بود. در این بین دروازه‌بان پرسپولیس، یک دست مشکی به تن خواهد کرد و دروازه بان استقلال، پیراهن و جوراب لیمویی رنگ و شورت ورزشی مشکی می‌پوشد.

از جمله مواردی که در این جلسه مورد تاکید ویژه از سوی نماینده نیروی انتظامی قرار گرفت، جلوگیری جدی از ورود افراد بدون بلیت به ورزشگاه بود.

همجنین در نشست هماهنگی دربی  مقرر شد مسابقه فردا(شنبه) با یک دقیقه سکوت آغاز شود. پایگاه‌های جمعیت هلال احمر هم در ورزشگاه آزادی برای دربی استقرار خواهند یافت.
تماشاگران پرسپولیس و استقلال که برای تماشای دربی موفق به خریداری بلیت شده‌اند و برای تماشای مسابقه به ورزشگاه می‌روند، می‌توانند کمک‌های خود به هموطنان سیل‌زده را هم تحویل پایگاه‌های هلال احمر مستقر در ورودی‌های مجموعه دهند. جمعیت هلال احمر ایران برای بازی دربی نسبت به استقرار پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی به سیل زدگان در ورودی‌های شرقی و غربی مجموعه آزادی اقدام خواهد کرد.

تماشاگران پرسپولیسی و استقلالی که با توجه به خریداری اینترنتی بلیت، امکان حضور در ورزشگاه برای تماشای دربی را پیدا کرده‌اند، می‌توانند قبل و بعد مسابقه نسبت به هدیه کردن کمک‌های خود به هموطنان سیل زده در این پایگاه ها اقدام نمایند.