در پاریس هیچکس خبری از ایکاردی ندارد

ستاره آرژانتینی برای اشتی با همسرش به میلان رفته و همچنان در تمرینات پی اس جی غایب است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، از همان روزهای ابتدایی ظهور ستاره گلزنی به نام مائورو ایکاردی در ترکیب سمپدوریا و در ادامه اینتر شاهد بروز حواشی فراوان در اطراف این بازیکن بودیم. شروع رابطه با واندا نارا به زعم بسیاری خیانت مائوریتو به مکسی لوپز، مهاجم آرژانتینی بود و بسیاری از هواداران فوتبال از همان ابتدا به خاطر این کار علاقه چندانی به مائورو ایکاردی نداشته و از این بازیکن انتقاد می کردند.

در ۴۸ ساعت اخیر، شایعاتی در مورد خیانت مائورو ایکاردی به واندا نارا و ارتباط این بازیکن با یک مدل آرژانتینی منتشر شده تا دوباره انتقادات از این بازیکن شدت بگیرد. نشریه اکیپ در گزارشی مدعی شد مائورو ایکاردی صبح دیروز و پس از انتشار جدایی از واندا نارا، تمرینات پاری سن ژرمن را از دست داده و در کمپ تمرینی این باشگاه غیبت داشته است.

ایکاردی با اجازه از کادر فنی راهی میلان شد تا بتواند با اختلاف با همسرش را برطرف کند. از استوری های اینستارگام او مشخص است که تقریبا توانسته به هدفش برسد.

 جالب اینکه ایکاردی هنوز به پاریس برنگشته و در تمرین امروز پی اس جی نیز غایب بود. در باشگاه کسی از ایکاردی خبری ندارد و قطعا بازی فردا برابر حریف آلمانی را از دست خواهد داد.

تگ ها


پاری سن ژرمن مائورو ایکاردی فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال