در پرسپولیس چیزهای زیادی یادگرفتم/ امیدوارم دوباره فینالیست شویم

هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم روند سال ۲۰۱۸ را در لیگ قهرمانان آسیا طی کنیم و دوباره فینالیست شویم....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، بشار رسن با اشاره به پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل التعاون عربستان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: از دو دیدار مقابل التعاون ۶ امتیاز گرفتیم و با شکست الدحیل مقابل شارجه، صدرنشین گروه شدیم.

هافبک عراقی پرسپولیس ادامه داد: فوتبال ایران به خاطر قدرت بدنی بازیکنان متمایز است و برعکس؛ فوتبال عربستان تاکتیک بیشتری دارد. به همین دلیل موفق به پیروزی مقابل التعاون شدیم. 

بشار یادآور شد: امیدوار به تکرار روندی هستیم که در سال ۲۰۱۸ در لیگ قهرمانان آسیا طی کردیم و فینالیست شدیم. با این حال دیدارهای مهمی در مرحله گروهی داریم و لازم است که روی آنها بیش از هر چیز دیگری تمرکز کنیم.

این هافبک عراقی درباره تجربه حضورش در فوتبال ایران و پرسپولیس هم گفت: چند سال است که در پرسپولیس هستم و قراردادم را هم تمدید کردم. با پرسپولیس موفقیت های زیادی در لیگ ایران به دست آوردم که تجربه مفیدی است و از نظر شخصی چیزهای زیادی به من اضافه کرد. مشتاقانه منتظر حضور بیشتر در این تیم هستم.

تیم فوتبال پرسپولیس در حال حاضر با ۷ امتیاز در صدر گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا است. این تیم فردا دوشنبه در هفته پنجم این رقابت ها با الدحیل قطر بازی می کند. 

بیشتر ببینید:

آنالیز فنی عملکرد پرسپولیس مقابل التعاون

تحلیل محمد نصرتی از برد پرسپولیس در آسیا

 

 

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس لیگ قهرمانان فوتبال آسیا تیم فوتبال التعاون عربستان بشار رسن فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال