در چه صورت استقلال- پارس لغو می‌شود؟

رییس مرکز پزشکی ایفمارک می گوید در صورتی که ۲۵ درصد از اعضای استقلال مبتلا به کرونا شوند مسابقات این تیم لغو می شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مثبت شدن تست کرونای ۸ استقلالی شوک بزرگی به جامعه فوتبال وارد کرده و حالا استرس و اضطراب به اردوی همه تیم های لیگ برتری رسیده است. در این خصوص بسیاری از طرفداران و اهالی فوتبال خواهان تعطیلی لیگ هستند اما این مساله با مقاومت شدید مسئولان برگزاری مواجه است.


درباره بازی فردای پارس جنوبی و استقلال هم شایعاتی وجود دارد. طبق برنامه دو تیم باید از ساعت ۲۰:۳۰ یکشنبه به مصاف یکدیگر بروند اما هنوز تکلیف سفر آبی ها به جم مشخص نیست. از سوی دیگر هنوز موضع رسمی باشگاه و مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون پزشکی ورزشی نیز در این خصوص روشن نیست.


زهره هراتیان رییس مرکز پزشکی ایفمارک درباره مثبت شدن تست ۸ استقلالی به خبرنگار ما گفت: «این موضوع در رسانه ها مطرح شده و باید مسئولان استقلال به صورت رسمی نامه بزنند و با ارائه مستندات پزشکی کرونایی شدن اعضای خود را اعلام کنند.»


هراتیان درباره احتمال لغو بازی استقلال و پارس جنوبی تاکید کرد: «طبق آخرین ابلاغیه ای که به باشگاه ها داشتیم اگر ۲۵ درصد اعضای یک تیم شامل کادر وبازیکنان تست کرونایشان مثبت باشد کل آن تیم باید به قرنطینه برود و طبیعتا بازی آن هم لغو خواهد شد.»


با این تفاسیر تعداد کرونایی استقلال به ۲۵ درصد نرسیده و استقلال با ۸ مبتلا به کرونا شامل این قانون نخواهد شد. باید دید تصمیمات بعدی مسئولان در این باره چه خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

ادعای استقلالی‌ها؛ در بازی با فولاد کرونا گرفتیم!

زکی‌پور تکذیب کرد: من کرونا ندارم

 

 

تگ ها


استقلال تهران پارس جنوبی جم ای اف سی زهره هراتیان پارس جنوبی جم استقلال پارس جنوبی جم-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال