در کنفرانس خبری امروز اتفاق افتاد: مقایسه پارس جنوبی با رئال مادرید!

مربی تیم پارس جنوبی جم میگوید که از هدفی که همراه با تارتار برای این تیم درنظر گرفتهاند جلوتر هستند ......

مربی تیم پارس جنوبی جم می‌گوید که از هدفی که همراه با تارتار برای این تیم درنظر گرفته‌اند جلوتر هستند.

به گزارش مدال، حسین پاشایی مربی تیم پارس جنوبی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار تیمش با ذوب‌آهن اصفهان گفت:تیم ما شرایط خیلی خوبی دارد و تمرینات خیلی خوبی انجام داده است. با توجه به تغییرات کادر فنی ذوب‌آهن که ساختار کامل باشگاهی دارد و تیمی ریشه‌دار است، احساس می‌کنم بازی خوبی خواهیم داشت و ما را به رتبه‌های بالای جدول می‌رساند. فریب رتبه ذوب‌آهن را نمی‌خوریم و رتبه حریف، اشتباه است. فکر می‌کنم با حضور علیرضا منصوریان، این تیم می‌تواند به رده‌های بالایی جدول برسد.


وی درباره افت تیم پارس جنوبی نسبت به سال گذشته گفت:الان در جایگاه پنجم جدول حضور داریم که با توجه به بضاعت ما، رتبه خیلی خوبی است. تیم نوپایی هستیم و فکر می‌کنم این رده،‌ بد نباشد. 70 درصد بازیکنان پارس در سال گذشته از جمع ما جدا شدند که بازیکنان تأثیرگذاری بودند. به جای آنها بازیکنان خیلی خوبی گرفتیم، اما آن بازیکنان 3-2 سال کنار هم بودند و ما آنها را از دست دادیم. تیم ما از لحاظ فنی، بازی‌های بسیار خوبی ارائه می‌کند و حتی در بازی‌هایی که شکست خوردیم، استحقاق پیروزی داشتیم. با شرایطی که پیش رو داریم، فکر می‌کنم نتایج بسیار خوبی هم کسب کنیم.


پاشایی خصوص شرایط حریفشان نیز گفت:فریب رتبه حریف را نمی‌خوریم. ذوب‌آهن تیم قابل احترامی است و بازیکنان خیلی خوبی دارد. بدشانسی گریبانگیر این تیم شده و بازی‌های ذوب‌آهن نشان می‌دهد که چه تیم قوی و خوبی هستند و ما کار سختی پیش رو داریم. با تغییر و تحولات اخیر در کادر فنی حریف، فکر می‌کنم ذوب‌آهن می‌تواند نتایج خوبی بگیرد. چون حضور تیم‌های ذوب‌آهن  و سپاهان در بالای جدول به فوتبال ما شادی و نشاط داده و به دوقطبی استقلال و پرسپولیس پایان می‌دهد.


مربی تیم پارس در خصوص هدفشان در انتهای لیگ هجدهم نیز گفت:هدفگذاری پارس جنوبی، حفظ  تیم در لیگ برتر بوده است. می‌بینیم تیمی چون رئال مادرید با از دست دادن بازیکنی مانند رونالدو، کیفیت سال گذشته خود را ندارد. حدود 70 درصد از بازیکنان سال گذشته ما که حداقل 20 بازی برای ما کردند، از پارس جنوبی جدا شدند و با مشکلات هزینه‌ای تیم‌های دولتی از لحاظ قانونی، هدف باشگاه پارس جنوبی امسال این بود که تیم در لیگ برتر حفظ شود. خدا را شکر از هدف باشگاه خیلی جلو هستیم.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال