Banner

دزدی مسلحانه به خانه مدافع بلژیکی تاتنهام

پلیس لندن اعلام کرد که به دنبال ۴ مرد مسلحی است که هفته گذشته در هنگام حضور یان فرتونگن، مدافع تاتنهام، در آلمان برای دیدار تیمش مقابل لایپزیش، به خانه او حمله کرده و باعث وحشت خانواده او شده اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تاتنهام سه شنبه هفته گذشته در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان میهمان لایپزیش بود و در همان زمان، چهار مرد مسلح وارد خانه فرتونگن شدند.

سوفی دی فریس، همسر فرتونگن و دو فرزندشان در زمان حمله این افراد که به دنبال پول و اجناس قیمتی بودند، درون خانه حضور داشتند. این اتفاق ساعت ۸ غروب به وقت محلی رخ داد. دزدان مسلح به چاقو و قمه بودند و باعث وحشت همسر و فرزندان فرتونگن شدند.

یک فرد نزدیک به باشگاه تاتنهام به اکسپرس گفت:" همسر یان بسیار ترسیده بود و هر چیزی که به او گفته شد را انجام داد. دزدان خانه را گشتند و با برداشتن وسائل الکترونیکی، فرار کردند. پلیس صحنه جرم را بررسی کرده است. بعضی از افراد پلیس خانه به خانه رفتند و به مردم هشدار دادند و همچنین در مورد اینکه احتمالا کسی، چیزی دیده باشد، سوال کردند."

در این اتفاق آسیبی به خانواده فرتونگن وارد نشد و تحقیقات پلیس هم ادامه دارد. یکی از سخنگویان پلیس در این مورد گفت:" ما از یان و خانواده اش در این شرایط سخت حمایت می کنیم و از همه کسانی که اطلاعاتی دارند که می تواند به تحقیقات پلیس کمک کند، درخواست می کنیم که به ما کمک کنند."

این اولین بار در این فصل نیست چنین اتفاقاتی برای بازیکنان لیگ برتر رخ می دهد. در ابتدای فصل نیز مسوت اوزیل و سئاد کولاشیناچ، بازیکنان آرسنال، با حمله سارقان مسلح روبرو شده بودند و از خانه مامادو ساخو، مدافع کریستال پالاس نیز ۵۰۰ هزار پوند دزدی شد.

بیشتر بخوانید:

تکذیب درخواست ضد لیورپولی رئیس باشگاه تاتنهام

مورینیو: با این همه مصدوم چگونه می توان پیروز شد؟

 

 

بیشتر بخوانید:

تکذیب درخواست ضد لیورپولی رئیس باشگاه تاتنهام

مورینیو: با این همه مصدوم چگونه می توان پیروز شد؟

 

 

تگ ها


فوتبال جهان یان فرتونگن تاتنهام فوتبال