دستاورد ۷ امتیازی استقلال از ۳ بازی پیاپی خارج از خانه

تیم فوتبال استقلال با عملکردی مطلوب در سه بازی پیاپی خارج از خانه توانست در پایان هفته نهم با یک بازی کمتر از سایر تیم ها به صدر جدول برسد....

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال به دلیل تعویق در دیدار هفته هشتم مقابل پرسپولیس، ناچار شد سه بازی پیاپی خارج از خانه انجام دهد. آبی پوشان ابتدا در مشهد به دیدار شهرخودرو رفتند، سپس در اصفهان با ذوب آهن دیدار کردند و در سومین حضور متوالی خارج از خانه خود در سیرجان به مصاف گل گهر رفتند.

شاگردان محمود فکری به لحاظ نتیجه در این ۳ بازی نتایج خوبی کسب کردند تا به لطف ۷ امتیاز دریافتی از این ۳ بازی در پایان هفته نهم با یک بازی کمتر از دیگر تیم‌ها به صدر جدول رسیدند.

آبی‌ها ابتدا در دیداری که ۲۳ آذر در مشهد برگزار شد با ۲ گل موفق به شکست دادن شهرخودرو شدند و ۵ روز بعد در اصفهان به میدان رفتند که در بازی دشوار مقابل ذوب آهن متوقف شدند. شاگردان فکری سپس در روز ۱۰ دی در سیرجان به مصاف گل گهر رفتند که این دیدار جذاب و تماشایی در پایان با برتری ۲ بر یک آبی پوشان به پایان رسید تا استقلالی‌ها ۷ امتیاز از ۳ بازی خارج از خانه دستاورد خوبی داشته باشند و موفق به صعود به صدر جدول شوند.

شاگردان فکری ابتدا دوشنبه ۱۵ دی در تهران به مصاف آلومینیوم می‌روند تا یک هفته بعد از آن در دیدار معوقه خود از هفته هشتم مقابل پرسپولیس به میدان بروند.

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران تیم گل گهر سیرجان لیگ برتر فوتبال ایران محمود فکری