دستبرد توخل به تیم سابق؛ سانچو آبی‌پوش می‌شود؟

چلسی نیز به جمع تیم های خواهان امضای قرارداد با جیدون سانچو، ستاره بریتانیایی دورتموند، اضافه شد....

به گزارش "ورزش سه"، جدال بر سر به خدمت گرفتن جیدون سانچو بین تیم های لیگ برتری با ورود چلسی به این رقابت، داغ تر شد. توماس توخل، سرمربی آبی ها، می خواهد با شکست دادن منچستریونایتد و لیورپول، ستاره تیم سابق خود را به استمفوردبریج ببرد.

بیلد گزارش کرده است که توخل در پنجره نقل و انتقالاتی تابستان می خواهد که سانچو را از دورتموند به لندن ببرد و باور دارد که بازیکن ملی پوش بریتانیایی نیز به این انتقال علاقمند است.

روز گذشته مدیران دورتموند فاش کردند که با سانچو قول و قراری دارند که به او اجازه می دهد در این تابستان در صورت دریافت مبلغ مناسب، این باشگاه را ترک کند.

سال گذشته بستن قرارداد با سانچو در حدود ۱۲۰ میلیون یورو برای هر باشگاهی خرج بر می داشت اما  امسال با توجه به بحران اقتصادی که شیوع ویروس کرونا به بار آورده است، گفته می شود که در ازای مبلغی حدود ۹۴ میلیون یورو می توان دورتموند را راضی به جدایی از سانچو کرد.

توخل از زمانی که در میانه فصل جانشین فرانک لمپارد، سرمربی اخراجی آّی ها، روی نیمکت چلسی شدف تاثیر شگرفی بر این تیم گذاشته است.

سرمربی آلمانی توانسته آبی ها را به رده چهارم در جدول لیگ برتر، فینال FA Cup و نیمه نهایی چمپیونزلیگ برساند. این تیم همچنین در دیدار رفت ازنیمه نهایی چمپیونزلیگ موفق شد برابر رئال مادرید به تساوی ۱-۱ برسد تا امیدوار به صعود به فینال در استمفوردبریج باشد.

مالک ثروتمند چلسی نیز با توجه به موفقیت توخل در این مدت کوتاه، قصد دارد از برنامه های این سرمربی در پنجره نقل و انتقالات حمایت کند و به همین دلیل سانچو می تواند خریدی ایده آل برای این تیم باشد.

تگ ها


جیدون سانچو بروسیا دورتموند توماس توخل چلسی