Banner

دستمزدهای معوقه؛ هاشمیان تنها نیست

وحید هاشمیان در تازه ترین مصاحبه ای که داشته به این نکته اشاره کرده در ۹ ماه حضور در تیم ملی ریالی از فدراسیون فوتبال دریافتی نداشته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این در حالی است که در ماه های اخیر فدراسیون فوتبال ۲ میلیون دلار نقد به مارک ویلموتس تحویل داد. اما وحید هاشمیان تنها مربی ایرانی تیم ملی نیست که دستمزد خود را دریافت نکرده. حسین عبدی و سیروس پورموسوی مربیان تیم های نوجوانان و جوانان هم با وجود صعود به مرحله ی نهایی جام ملت ها هنوز دستمزدهای خود را دریافت نکرده اند و این در حالی است که آنها مشغول آماده سازی تیم های خود برای جام ملت ها هستند. هم چنین پاداش ناچیز صعود هنوز به بازیکنان این دو تیم پرداخت نشده است. از سویی یکی دو روز پیش بود که نسیمه غلامی – کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان به این نکته اشاره کرد هنوز پاداش قهرمانی در جام ملت های آسیا به آنها پرداخت نشده است در حالی که دو سال از این قهرمانی می گذرد و دوره جدید این بازی ها در چند ماه آینده آغاز می شود. 

به نظر می رسد در تیم های ملی فوتسال بانوان و آقایان و هم چنین فوتبال ساحلی شرایط اینطور باشد. دستمزد مربیان ایرانی تیم های ملی در یکی دو سال اخیر پرداخت نشده است. البته فدراسیون فوتبال امیدوار است در ماه های آینده با دریافت سهم در آمدهای خود از فیفا این مشکلات را حل کند.

بیشتر بخوانید:

هاشمیان: بابت وسایلی که خریده ام از فدراسیون طلب دارم

علیپور: از دست کالدرون پشت فرمان ماشینم گریه کردم!

تگ ها


فدراسیون فوتبال فوتبال ایران فوتبال