دستمزد بالای گرت بیل، بلای جان رئال مادرید

جدایی گرت بیل از رئال مادرید حالا به دردسر جدیدی برای این تیم تبدیل شده است...

زیدان قصد دارد در تابستان پیش رو تغییرات بزرگی در تیمش ایجاد کند و تمایلی به ماندن بیل در رئال ندارد.
به گزارش مدال، روزنامه مارکا به فروش پردردسر ستاره ولزی کهکشانی‌ها پرداخته و در گزارشی آورده است که زین‌الدین زیدان می‌خواهد بیل هر چه زودتر باشگاه را ترک کند و حتی پیش از سفر پیش‌فصل رئال به لس‌آنجلس دیگر بازیکن رئال نباشد اما برای بیل که در رئال مادرید بیشترین دستمزد را دریافت می‌کند هنوز هیچ پیشنهادی به برنابئو نرسیده است.
رئال انتظار داشت تیم‌های لیگ برتری به بیل علاقه زیادی نشان دهند ولی تا کنون چیزی جز ابراز تمایل نه چندان پررنگ دو تیم منچستریونایتد و تاتنهام از انگلیس خبر دیگری نیست. چرا که برگرداندن بیل به انگلیس برای این دو تیم هم کار راحتی نیست. علت اصلی به رقم دستمزد 17 میلیون یورویی بیل برمی‌گردد که پرداخت آن برای این دو تیم واقعا دشوار خواهد بود.
مارکا می‌گوید ایده واگذاری بیل به عنوان بازیکن قرضی از سوی مدیران ارشد رئال رد نشده است ولی به آن به عنوان آخرین گزینه نگاه می‌شود.
در ادامه این گزارش آمده است که با اینکه به گرت بیل گفته شده که رئال خواهان جدایی او است ولی بیل از شرایطش در رئال راضی است و قصد جدایی ندارد و یکی از دلایل اصلی این مسئله قرارداد هنگفت و دستمزد بالای بازیکن است که شرایط را برای رئال دشوار و برای بیل خوشایند کرده است.

تگ ها


زین‌الدین زیدان لس آنجلس سانتیاگو برنابئو منچستریونایتد تاتنهام دستمزد بازیکن قرضی گرت بیل رئال مادرید لالیگا فوتبال