دستمزد جانشین راموس در رئال لو رفت

دیوید آلابا به احتمال فراوان جانشین سرخیو راموس در رئال خواهد بود و دستمزدی برابر با دستمزد فعلی او دریافت خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد که آینده دیوید آلابا ستاره اتریشی بایرن را باید در رئال مادرید دانست.

آلابا که چندی پیش در یک نشست خبری خبر از جدایی قطعی خود از بایرن مونیخ داد، هنوز به صورت رسمی با باشگاهی دیگر به توافق نرسیده؛ هرچند که زمستان گذشته نشریه مارکا از حتمی بودن انتقال او به رئال مادرید نوشت و تیتر یک چند شماره این نشریه معتبر نیز به این قضیه اختصاص داشت.

در حالی که گفته می شود او مورد توجه بارسا و پی اس جی هم قرار دارد، هفته گذشته اسکای آلمان خبر از توافق ۵ ساله آلابا با رئال مادرید داد. مدافع چند پسته بایرن تا ۲۰۲۶ با رئال قرارداد خواهد بست و تا چند هفته دیگر این خبر رسمی می شود.

آلابای ۲۸ ساله در رئال مادرید دستمزدی معادل سرخیو راموس دریافت خواهد کرد، یعنی دستمزد ۱۲ میلیون یورویی در سال.

در سوی دیگر راموس ۳۴ ساله هم که در پایان فصل جاری بازیکن آزاد خواهد شد، هنوز با رئال مادرید بر سر تمدید قرارداد به توافق نرسیده است. فلورنتینو پرز رئیس رئال به راموس گفته است اگر با کاهش ۱۰ درصدی دستمزدش موافقت کند، قرارداد او برای دو سال تمدید خواهد شد، در غیر این صورت باشگاه قرارداد یک ساله‌ای به او پیشنهاد خواهد داد که این مورد موافقت راموس قرار نگرفته است.

آلابا که از سال ۲۰۰۸ در باشگاه بایرن مونیخ عضویت دارد و در سال ۲۰۱۰ به تیم اصلی این باشگاه آلمانی راه یافت، تاکنون در ۴۲۸ بازی از رقابت‌های مختلف برای باواریایی‌ها به میدان رفته و موفق شده است ۳۳ گل هم به ثمر برساند.

او با سرخپوشان مونیخی به ۲۵ قهرمانی مختلف از جمله ۹ قهرمانی در بوندس‌لیگا، شش قهرمانی در جام حذفی آلمان و دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دست یافته است.

تگ ها


سرخیو راموس بایرن مونیخ دیوید آلابا فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال